Kasiinod kus ei ole tarvis kontot luua

Uuendatud september 2023

Registreerimisvabad kasiinod annavad mängijatele võimaluse alustada mängimist nii, et konto registreerimisega ei pea vaeva nägema. Samal ajal kui teed esimest sissemakset avatakse ka konto.

Loe edasi arrow-icon

Registreerimisvabad kasiinod 2023 aastal

 1. 1
  Ülikiired maksed, mängi kasvõi 1€-ga
 2. 2
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 3. 3
  Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta
 4. 4
  Mängi Slotparadise boonusega
 5. 5
  20 tasuta spinni Spinions Beach Party mängu
 6. 6
  Raba 200% boonust kuni 200€!
  Boonuskood: –
 7. 7
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 8. 8
  Boonus 100% kuni 500€ + 100 tasuta spinni Book of Dead mängu
 9. 9
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 10. 10
  Tee 20€ sissemakse – saa 200 tasuta spinni
 11. 11
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x
 12. 12
  Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
 13. 13
  Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
 14. 14
  Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
 15. 15
  Ainult meil: 225 tasuta spinni Pink Elephants mängu!
  Boonuskood: LOTO
 16. 16
  Kuni 500€ boonust + 200 tasuta spinni!

Mida kujutavad endast registreerimisvabad kasiinod?

Registreerimisvabad kasiinod kõlab keeruliselt, kuid nad on oma nime saanud just selle tähenduse järgi. Tähendab siis seda, et nendes kasiinodes ei pea registreerimisprotsessi läbi tegema. Maakeeli, ehk lihtsamalt öeldes kiirkasiinod.

Sisenedes registreerimisvabasse kasiinosse lähedki otsekohe sissemakset tegema. Pääsed siis halvemal juhul mitme leheküljelisest andmete täitmisest ja konto kinnitamisest.

Registreerimisvabad kasiinod on tuntud veel kiirete rahakannete poolest. Sissemakse maandub mängukontol koheselt. Väljamaksed kestavad paremal juhul vaid mõne sekundi, halvemal juhul kuni viis minutit. Ka viie minuti kohta võiks öelda, et tegemist on siiski kiire väljamaksega. Registreerimivabade kasiinode võlu ongi just nende kiirus. Sealt ka teine hüüdnimi: kiirkasiinod.

Kuidas kasiinod ilma registreerimiseta toimivad?

Kuigi ilma registreerimiseta kasiinosid kutsutakse tihtipeale ka ilma kontota kasiinodeks, siis see väide paika ei pea. Tõsi, mängija ei pea ise endale kontot looma, aga see ei tähenda, et kontot üldse ei olegi. Mängijale luuakse konto automaatselt koos esimese sissemaksega.

Protsess toimib nii, et klient teeb makse läbi Trustly, kes on ühenduses pangaga ja läbi panga liiguvad ka mängija andmed kasiinosse. Tegime ka väikese graafiku, et paremini aru saada kuidas andmed ja raha liigub:

Niisiis jõuavad kliendi andmed kenasti kasiinoni. See tähendab ka seda, et samal hetkel kui esimene sissemakse saab tehtud, saab avatud ka kliendi konto kasiinos. Jah, see konto luuakse taustal, kuid on seotud mängija isikukoodiga ja iga kord kui mängija panga kaudu sisse logib on kõik admed ja kontoseis alles. Isegi juhul, kui konto saab avatud näiteks Swedbank kaudu ja hiljem LHV panga kaudu sisse logides.

Rahakanded registreerimisvabades kasiinodes

Registreerimisvabad kasiinod pakuvad mängijatele vaid ühte makselahendust – internetipanka. Enamus pakuvad seda teenust Trustly nimelise makselahenduse kaudu. Hetkel vaid Kanuuna Eesti kasiinodest kasutab Zimpleri maksete vahendajat.

Olenemata sellest millise makselahenduse teenust kasiino pakub, toimivad kliendi jaoks maksed täpselt samamoodi.

Sissemakset tehes suunatakse mängija panga valimise lehele. Kui pank on valitud, siis suunatakse mängija juba panga sisselogimise lehele. Klient logib enda panka, kinnitab makse ja klikib “tagasi kaupmehe juurde” nuppu. Voila, raha on kasiino mängukontol ja konto on samal hetkel avatud.

Väljamakset tehes tuleb mängijal vaid sisestada summa ja klikkida”väljamakse”. Kasiinol on juba kõik pangaandmed olemas, need saadeti kasiinosse sissemakset tehes. See tähendab seda, et väljamakse tegemiseks ei ole kusagi vaja andmeid sisestada. Kõige paremaks on see, et väljamakse jõuab pangakontole vaid mõne minutiga.

Registreerimisvabade kasiinode plussid ja miinused

 • Saab hakata mängima ilma kontot avamata
 • Sisse- ja väljamaksed liiguvad hetkega
 • Mängijal ei ole paroole, sisselogimine toimub panga kaudu
 • Lihtne kasutada
 • Sissemakset saab teha vaid internetipangast

Registreerimisvabad kasiinod vs tavapärased online kasiinod

Isegi kui registreerimisvabad kasiinod on väga populaarsed ja neid on viimasel ajal kõvasti juurde tekkinud, siis ülekaalus on ikkagi tavapärased online kasiinod. Mängijal on muidugi hea valida kus ta soovib slotte keerutada.

Suurimaks erinevuseks nende kahe kasiinotüübi vahel on see, et ühes saab mängida ilma kontot manuaalselt avamata ja teises peab registreerimisprotsessi läbima.

Teiseks suuremaks erinevuseks on väljamaksete tegemine. Tavakasiinodes võtab see üldjuhul kauem aega, kuigi paljudel on juba Trustly integreeritud. Siiski kinnitatakse neid makseid manuualselt. Üldjuhul võtab tavakasiinos maksete kinnitamine ühest tunnist paari päevani.

Üheks halvaks kogemuseks mängijale tavakasiinos on dokumentide saatmine. Üldjuhul nõutakse enne esimese väljamakse tegemist dokumentidest pilte (ID kaart või pass ja aadressi kinnitamiseks mõni kommunaalarve). Registreerimisvabades kasiinodes sellist protseduuri ei ole, kuna klient identifitseerib ennast panga kaudu ära. Siiski võidakse suuremate väljamaksete eel dokumente küsida. See on nõutud just rahapesu tõkestamise pärast.

Kiirkasiinode, ehk registreerimisvabade kasiinode üheks eeliseks on veel see, et mängija ei pea meeles pidama salasõnasid ja kasutajatunnuseid. Samuti ei ole kohustust anda kasiinole enda kontaktandmeid, ehk puuduvad turundusõnumid.

Tavakasiinode suurimaks plussiks võrreldes registreerimisvabade kasiinodega on see, et seal on erinevaid sissemaksevõimalusi. Alustades virtuaalsetest rahakottides ja lõpetades krüptoga.

Kokkuvõttes

Registreerimisvabad kasiinod on murdnud ennast paljude kasiinosõprade südametesse. See on täiesti teenitult kuna plusse võrreldes tavakasiinodega on tunduvalt enam.

Kui ootad kasiinost kiirust ja lihtsust, siis on registreerimisvabad kasiinod sinu valikuks. Mängimisega alustamine ülimalt lihtne. Sul peab olema vaid pangakonto ühes nendes Eesti pankadest: Swedbank, SEB, Luminor või LHV.

Põhiline on mängida mõistlikult ja mitte kulutada rohkem kui saad endale lubada!