Kuidas Zimpler töötab?

Uuendatud juuli 2024

Zimpler on makselahendus täpselt nagu Trustly. Samamoodi pakub ta võimalust teha kiireid rahakandeid internetipanga vahendusel.

Zimpleri ajalugu on tegelikult mobiilsete maksete tegemisega seotud. Pidi vaid internetist ostu tegemiseks oma numbri kinnitama ja Zimpleri kaudu lisati see summa ostja järgmise kuu moobiliarvele.

Zimpler loobus 2020.a lõpus mobiilimaksetest lõplikult ja nüüd pakuvad nad makselahendusi ainult internetipanga kaudu.

Zimpleri kaudu ei toimi ainult maksed vaid saab ka sisse logida, mis tähendab kaupmehe ja panga vahelist suhtlust.

Eestis on Zimpler veel suhteliselt tundmatu, kuid kolmes kiirkasiinos (Pay N Play) saab seda juba ise proovida.

Kas Zimpler on turvaline makselahendus?

Zimpler ei ole teab mis uus ettevõte. Nende ajalugu algab juba aastast 2012. Tegemist on siis juba pikemat aega tegutseva ettevõttega, mis tegutseb Rootsi finantsjärelvalve all ja neil on litsents Euroopa Liidus tegutsemiseks.

Maksete turvaliseks muutmisel kasutab Zimpler muidugi esmaklassililisi kaitsesüsteeme. Seda teevad lisaks ka veel kasiinod, mis Zimplerit kasutavad, ning loomulikult pank, mille kaudu makset kinnitatakse.

Need kõik süsteemid kokku tagavad selle, et ükski halbade kavatsustega inimene ei saaks ligi mängija internetiparoolidele. Tegemist on väga turvalise makselahendusega.

Millistes Eesti kiirkasiinodes on Zimpler makselahendus?

 1. 1
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: –
 2. 2
  200 tasuta spinni! Võidud kätte pärisrahas
 3. 3
  300 € ettemakse boonus
  Boonuskood: –
 4. 4
  Tee 20€ sissemakse – saa 200 tasuta spinni
 5. 5
  20 tasuta spinni mängul Gates of Olympus

Zimpler online kasiinodes

Zimpleri kaudu maksete tegemine ja lihtsalt sisse logimine toimib tõeliselt hästi. Mängija ei pea laadima alla erinevaid äppe, ega looma Zimplerisse kontot.

Ainus asi, mida makse tegemiseks vaja on internetipanga koodid. Maksed õnnestuvad Eestis järgmiste pankade kaudu.

 • Swedbank
 • SEB
 • LHV
 • Luminor

Maksed Zimpleri kaudu on mängija jaoks täiesti teenustasuvabad.

Üldjuhul on online kasiinodel seatud minimaalne sissemakse ja väljamakse limiit. Seda just seetõttu, et kanded nii Trustly kui ka Zimpleri kaudu on online kasiino jaoks suhteliselt kõrge teenustasuga.

Sissemaksed

Sissemaksete protsess Zimpleri kaudu on natuke erinev olenevalt sellest, kas tegemist on tavakasiinoga või kiirkasiinoga. Tavapärase online kasiino puhul tuleb kõigepealt luua mängukonto ja sisse logida.

Kui konto on loodud, siis mängija suundub sissemaksete lehele ja valib sissemakse tegemiseks Zimpleri.

Muidugi peab mängija sisestama ka soovitud sissemakse summa ja siis juba algab protsess sissemakse kinnitamiseks.

Registreerimisvabades kasiinodes, ehk kiirkasiinodes ei ole mängijal tarvis luua mängukontot enne esimese sissemakse tegemist.

Alati on kiirkasiinodes avalehel sissemakse vorm. Sinna tulebki sisestada sissemakse summa ja klikkida “Tee sissemakse ja mängi”.

Sissemakse kinnitamine toimib kiirkasiinodes täpselt nii nagu tavapärases registreerimist nõudvas kasiinos.

Kõigepealt tuleb valida oma pank, seejärel sisestada panka sisenemise tunnused ja kinnitada näiteks mobiilse äpi kaudu.

Tehtud sissemakse kantakse kiirkasiino kontole hetkega üle ja samal ajal on ka mängijale konto loodud. Tuleb vaid mängima hakata.

Väljamaksed

Kui Zimpler pakkus veel ainult mobiilseid makseid siis väljamaksete tegemine selle kaudu teha ei olnud võimalik. Nüüd saab Zimpleri kaudu teha ka väljamakseid ja raha jõuab pangakontole loetud minutitega.

See, kui kiiresti raha kontole jõuab, oleneb ka pangast ja kasiinost. Üldjuhul kinnitavad kiirkasiinod väljamaksed automaatselt, mis tähendabki seda, et raha jõuab mängija pangakontole vähem kui viie minutiga.

Kasiinod, mis nõuavad mängukonto eraldi registreerimist, on aga tunduvat aeglasemad ja tihtipeale kinnitatakse väljamaksed käsitsi ja see võtab aega mõnest minutist paari päevani.

Eestis toimub kiirkasiinodes, ehk kontovabades kasiinodes väljamaksete tegemine peaaegu alati vaid loetud minutitega.

Zimpler kiirkasiinodes

Vaid mõne aastaga on Eestisse tekkinud terve ports kiirkasiinosid ja enamus neist toimib Trustly Pay N Play´d kasutades. Siiski sisenes Eesti turule 2021.a. lõpul kasiino nimega Kanuuna, kes kasutab just nimelt Zimpleri makselahendust.

Zimplerit kasutavad kiirkasiinod toimivad umbes täpselt samamoodi kui Trustlyt kasutavad kasiinod.

Mängija seisukohalt ei ole vahet kumb maksete pakkuja online kasiinos on kasutusel. See võimaldab siis seda, et mängija ei pea kasiinosse eralid mängukontot looma ja kuidagi kontot kinnitama. Kõik toimib automaatselt esimest sissemakset tehes.

Ei tasu arvata, et kiirkasiinodes kontot üldse ei looda. Luuakse küll, aga automaatselt.

Kiirkasiinod saavad mängija andmed otse pangast ja avavad konto taustal. See tähendab seda, et järgmisel korral panga kaudu sisse logides on kõik mänguajalugu ja varasemalt sisse makstud summa kenasti alles. Seda isegi juhul kui logid sisse mõne teise panga kaudu kui esimest sissemakset tehes.

Kiirkasiinod isegi ei saa mängija e-maili ja telefoni numbrit. Siiski on tänaseks kiirkasiinod hakanud koguma mängijate kontaktandmeid pakkumiste ja teiste oluliste sõnumite vahendamiseks. Mängijatel ei ole nendega liitumiseks mingisugust kohustust.

Sissemaksed õnnestuvad Zimplerit kasutavas Kanuunas väga mugavalt. Võite saab välja maksta samale pangakontole ja see toimub paari nupuvajutusega ja mingeid dokumente ei ole kasiinole vaja saata.

Nii nagu kiirkasiinode nimigi ütleb, on tegemist kiireid lahendusi pakkuvateks kasiinodeks. Eriti väljendub see väljamakset tehes, võttes aega paarist sekundist kuni viie minutini.

Zimpleri ajalugu

Zimpleri asutajad soovisid luua kasiinomängijatele sobivat makselahendust. Aastal 2012 tõidki nad turule Zimpleri mobiilimaksete lahenduste.

Makselahenduse idee oli selles, et mängija ei pidanud jagama oma isiklikku – ja makseinfot.

Zimplerit kasutades ei pidanud nad kasutama midagi muud peale telefoni ja tänu sellele sai makseid teha kus iganes ja millal iganes. Lisaks sellele ei pidanud makse eest tasuma kohe, vaid Zimpler saatis mängijale arve mida oli aega tasuta 14 päeva.

Zimpler võetigi kasutusele mitmetes online kasiinodes, seda eriti Rootsis ja Soomes. Osaliselt tehti seda siiski seetõttu, et asutajatel olid head kontaktid online kasiinodega. Aastaid kasutasid mängijaid Zimpleri mobiilimakseid.

Mobiilimaksel oli ka miinuseid. Esiteks oli see suhteliselt kallis. Teiseks, sellega ei saanud teha väljamakseid.

Aastakümne lõpus tekkis tohutul hulgal uusi kiirkasiinosid. Nii mõnigi varasemalt registreerimist nõudnud kasiino alustas kiirkasiinona. Mobiilimakse lahendus oli enda aja ära elanud ja kliendid seda enam ei kasutanud.

Zimpler asus arendama kiirkasiinode tarvis makselahendust ja sellega saadi kenasti hakkama ja neist on saanud Trustly järel populaarsuselt teine kiirkasiinode makselahenduse pakkuja. Saab näha, kas nad suudavad ka Trustlyle kunagi kandadele astuda.