Kiirkasiinod eestis

Uuendatud juuni 2024

Kiirkasiinod Eestis on uus trend, mis väärib tähelepanu. Juba üle kümne aasta on Eestis tegutsenud online kasiinod, spordiennustus ja pokker.

Kui varem sattusid mängurid aeg-ajalt ikka mõnda vahvasse maapealsesse mängupõrgusse, siis tänapäeva Eesti linnapildis jääb mängusaale aina vähemaks.

On kuulda, et Lätis soovitakse maapealsed kasiinod sootuks sulgeda või vähemalt nende arvu vähendada.

Loe edasi

Parimad kiirkasiinod Eestis

 1. 1
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 2. 2
  1600€ boonuseid ja 300 tasuta keerutust!
 3. 3
  300€ tervitusboonus
 4. 4
  Alusta mängimist alates 1 €
 5. 5
  200 tasuta spinni! Võidud kätte pärisrahas
 6. 6
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 7. 7
  Mängi Slotparadise boonusega
 8. 8
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: –
 9. 9
  Mängi ilma kontota
 10. 10
  Tee 20€ sissemakse – saa 200 tasuta spinni
 11. 11
  Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
 12. 12
  Ülikiired maksed, mängi kasvõi 1€-ga
 13. 13
  Raba 200% boonust kuni 200€!
  Boonuskood: –
 14. 14
  20 tasuta spinni mängul Gates of Olympus
 15. 15
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 16. 16
  Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
 17. 17
  Ainult meil: 225 tasuta spinni Pink Elephants 2 mängu!
  Boonuskood: LOTO
 18. 18
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x
 19. 19
  Mugav Brite makselahendus ja väga hea tervituspakkumine

Eesti kiirkasiinode plussid ja miinused

 • Sisse- ja väljamaksed tõeliselt kiired
 • Mängija ei pea eraldi kontot looma, see luuakse automaatselt esimest sissemakset tehes
 • Eestis litsenseeritud kiirkasiinodest saadud võidud on maksuvabad
 • Enamikes kiirkasiinodes on mängijatele boonused ja tasuta spinnid
 • Lojaalsusprogramme vähe

Kas Eesti kiirkasiinod on usaldusväärsed?

Tänapäeval on nii öelda põranda-aluseid online kasiinosid aina vähem ja vähem. Mängijad on saanud targemaks ning vähemalt Eestis pole mingit põhjust oma raha kanda mänguportaali, mis pole riiklikult reguleeritud.

Ilma litsentsita kasiinos võib olla lõbus ja tore, kuni võidad raha ja soovid seda ka portaalist välja kanda. Ametlikes mänguportaalides käib kõik nagu kord ja kohus ning pettused on üliharvad.

Meile teadaolevalt pole Eestis märkimisväärseid pretsendente kui Eesti online kasiino üritab kuidagi mängija suhtes ebaõiglaselt käituda. Meie väikses riigis pole selline käitumine mänguoperaatori poolt ka kuidagi mõistlik, sest usaldust on nii väga lihtne kaotada.

Tõele au andes on Eesti tegelikult üks väheseid riike maailmas, kus ametkonnad on online kasiinode äri reguleerimise tõsiselt ette võtnud. Meil võivad operaatorid vabalt oma teenuseid pakkuda seni kuni on täidetud vastutustundliku mängimise reeglid ning ette näidata piisav hulk vahendeid, mida saab kasutada suuremate võitude väljamaksmiseks. Loomulikult on reegleid rohkem, kuid ometigi on pilt päris kirju ning sama ajal hästi hallatud riiklike kontrollorganite poolt.

Kui oled leidnud mõne uue ja huvitava mängukoha, siis enne alustamist tasuks üle vaadata mõned punktid. Oleme neist olulisemad välja toonud:

 • tänapäeval on kõige lihtsam sisestada kasiino või selle omanikfirma nimi otsingumootorisse ja vaadata, mis infot kuvatakse
 • selgita välja, mis päritolu platvormiga on tegemist ja kas neil on ka ametlik tegevusluba
 • milliste teiste ettevõtetega teeb mängupakkuja koostööd
 • kuidas suhtub mänguportaal vastutustundliku mängimise tagamisse

Avame natuke eelneva nimekirja sisu veel. Mis puutub internetis info otsimisse, siis alati ei saa ka seda usaldada. Lisaks on infot väga palju ning raske on hinnata, milline info on päriselt kvaliteetne ning milline teenib kellegi rahalisi huve ning pole kuigi subjektiivne.

Meie lehel leiab infot just Eestis litsentseeritud online kasiinode kohta, kus nimelt kontot polegi vaja registreerida. Loomulikult pole ka meie ülevaated 100% objektiivsed, kuid toome välja nii plussid ja miinused nii, et lõpuks saab mängija ise otsustada, mille põhjal lõpliku otsuse langetada.

Mis puutub kiirkasiinode makselahendustesse, siis levinumad on Trustly ja Zimpler. Soomes populaarne Euteller pole veel Eestisse jõudnud, kuid kõik kolm töötavad samadel põhimõtetel ja on usaldusväärsed teenusepakkujad.

Nagu juba mainisime, siis üks olulisemaid tahke, millele tähelepanu pöörata, puudutab vastutustundlikku mängimist. Kui selle kohta infot pole või on seda vähe, siis soovitame mänguportaalist pigem eemale hoida.

Eesti kiirkasiinode maksemeetodid

Unustage maksekaardid, e-rahakotid ja muu seesugune. Kiirkasiinodes saab mängimiseks rahaülekande teha ainult pangakontot kasutades. Nagu juba eelnevalt mainitud, siis peamised makselahenduse pakkujad Eestis on hetkel Trustly ja Zimpler. Mõlemate puhul on tegemist Rootsi ettevõtetega, mis pakuvad oma teenust üle Euroopa.

Eesti kiirkasiinodes saab raha mängijakontole kanda nii:

 1. Leia sissemakse nupuke avalehel
 2. Vali summa ja pank, mida soovid sissemakse tegemiseks kasutada
 3. Vali sobiv isiku tuvastamise meetod panka sisse logimiseks
 4. Kinnita makse ning raha on mängukontol mõne sekundiga

Trustly ja Zimpler teevad koostööd järgnevate Eesti pankadega:

 • Swedbank
 • SEB
 • LHV
 • Luminor
 • Coop

Enamikes Eesti kiirkasiinodes on tasuta nii sisse-kui ka väljamaksed. Mis puutub maksete kiirusesse, siis need sooritatakse sekunditega. Iseasi on, kui kaua võtab mängija kodupank aega, et raha pangakonto väljavõttel nähtav oleks. Üle 24 tunni see reeglina siiski aega ei võta.

Pane tähele, et Euroopa majanduspiirkonna kasiinodes mängides on võidud maksuvabad, kuid kui mängid kolmandate riikide platvormil, tuleb tasuda ka tulumaks.

Eesti kiirkasiinode mänguvalik

Võiks küsida, et kas kui kiirkasiinodes on ajatud asi väga minimalistlikuks, kas selle läbi on kannatanud ka mängude valik? Päris nii ikka ei ole. Arvestades, et paljud kiirkasiinod on Eestis tegutsenud lühikest aega, on nende mänguvalik täiesti võrreldav traditsiooniliste mänguportaalidega.

Enamik kiirkasiinosid Eestis keskenduvad puhtalt kasiinomängudele nagu slotid, blackjack, rulett jne. Aga on mõni operaator, mis pakub ka spordiennustust nagu näiteks No Account Bet ja Ninja Sports. Tüüpiliselt leiab Pay N Play kasiinodes kõik samad mängud mis traditsioonilistes portaalides, seega selle koha pealt pole midagi nuriseda.

Mängud, mida võid Eesti kiirkasiinodes leida

 • Slotid
 • Videopokker
 • Lauamängud
 • Keno
 • Bingo
 • Live kasiino
 • Lihtsustatud mängud koheste võitudega

Klienditugi Eesti kiirkasiinodes

Puudutasime eelnevalt juba usaldusväärsuse temaatikat ning selgus, et Eestis pakuvad online mänge üsna kirju seltskond. Leiab operaatoreid nii kodumaalt kui ka teistest riikidest. Eesti riik otseselt seda ei piira, kuid vajalik on kaughasartmängu litsents.

Eelnevast lähtudes pole ka imestada, et vahel võib välja tulla, et huvipakkuv kiirkasiino ei paku üldsegi eestikeelset klienditeenindust. Sellise olukorra vältimiseks soovitame eelistada Eestimaised operaatoreid nagu Jalla Casino või Coolbet. See sõltub puhtalt mängija enda eelistusest, kas tema jaoks on eestikeelne tugi oluline või mitte.

Kokkuvõte

Nagu selgub, on Eesti online mängude maastik maailmas ainulaadne. Meie riigis on raha peale õnnemängudel panustamine täiesti seaduslik tegevus ning väga täpselt reguleeritud.

Mis puutub kiirkasiinodesse, siis need märgivad uut olulist ajajärku online kasiinomängude ajaloos, sest parendavad kasutajakogemust märkimisväärselt.