Coolbet

Uuendatud aprill 2024
 
Coolbet
Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse2€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse10€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse-
games-iconMänguvalik1500 mängu
Üldine
established-iconAsutatud2016
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKL000206, HKL000349, HKT000028 ja HKT000027
finnish-lng-icon Eestikeelne -
support-iconTelefon-
email-iconE-mail-
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:25 ilmaiskierrosta
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:500% / 50€
total-bonus-iconBoonus kokku:50€ + 225 ts
bonus-code-iconBoonuskood:CME2
wagering-iconLäbimängimise tingimus45x (Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

Tervituspakkumise kasutamine

 1. Ava endale Coolbetis konto SIIT
 2. Täiesti tasuta spinnid (25) ootavad sind mängud Wolf Blaze Megaways.

Napsa ka 200 tausta spinni Book of Dead mängu:

 1. Tee vähemalt 10€ suurune sissemakse ja kasuta boonuskoodi BOOK200
 2. Mine Book of Dead mängu ja hakka keerutama. Läbimängimise tingimused puuduvad!

Tutvustus

Coolbet tuli Eesti online mängude maastikule 2015. aastal. Põhimõtteliselt kohe võideti mängijate usaldus, sest Coolbet taustatiim pole mingid mehed metsast.

Kuigi Eesti on üks väheseid riike, kus online kasiinod on väga täpselt reguleeritud ja riikliku järelvalve all, siis alati on hea mängida seal, kus on märke, et tegemist on usaldusväärse teenusepakkujaga.

Coolbet loojaks on online kasiinode loomise spetsialist ja veteran Jan Svendsen ning Coolbet juhtkonnal on aastakümnete pikkune kogemus hasartmängude tööstuses.

Coolbet platvormi algusaegadest peale on mängijate jaoks kõik täpselt lahti seletatud- nende missioon, tooted ja suhtumine. Asja mõte ongi jätta mängijale võimalikult vähe ise mõistatada ning pakkuda maksimaalselt läbipaistvust ja vajalikku infot.

Alustamine

Coolbet alustas täiesti tavalise kasiinona, kus raha sai mängijakontole kanda panga, maksekaardi jms kasutades. Nüüdseks on asjad pisut muutunud.

Alates 2019. aastast, kui Eestis hakkas järjest enam ja enam kiirkasiinosid ilmuma, on ka Coolbet oma lehel alustamist lihtsamaks muutnud. Piisab Trustly kaudu esimese sissemakse tegemisest ning saad kohe pärisraha peale panustada.

Coolbet, olles kõrvutatav kõigi Eesti parimate traditsiooniliste mängukohtadega, pakub ka kiirkasiinodele omaseid hüvesid.

Kui soovid maksete tegemiseks kasutada alternatiivseid meetodeid peale pangakonto, siis tuleks registreerimisel kasutada kontaktivormi.

Maksed

Alati mõtle läbi, kuidas kannad raha mängijakontole. Kuigi tänapäeval on kõik pakutavad meetodid turvalised, siis oluline erinevus tuleb sisse väljamakse taotlemise puhul.

Coolbet kasiinos saab alustada nii, et kontot pole vaja eraldi luua. Piisab, kui teed esimese sissemakse SEB, Swedbank, LHV või Luminori kasutades. Makse vahendajaks on usaldusväärne Rootsi finantssüsteem Trustly.

Kui otsustad täita registreerimise ankeedi, tuleb arvestada sellega, et Coolbet võib hakata küsima isikut tõendava-, aadressi- ja maksemeetodit kinnitavaid dokumente.

Igal juhul, mis puutub maksete tegemisse, siis kasiinost raha välja kandes tuleb kasutada sama maksemeetodit, millega tehti rahaülekanne mängijakontole.

Plussid ja miinused

 • suurepärane veebileht ja kasutajakogemus
 • professionaalne tiim ja usaldusväärne taust
 • hea mängude valik ja palju filtreid
 • lisafunktsioonid nagu Võitjate kaart, RTP kalkulaator, Kasiino rallid jpm
 • lisaks kasiinole on olemas ka sport ja pokker
 • klienditugi alati avatud
 • tasuta spinnid ilma sissemakseta
 • vinge tervituspakkumine meie kaudu
 • veebilehel on vähe uuendusi ja kampaaniaid

Kampaaniad

Üks asi, millest tahame kindlasti rääkida, on Coolbet kasiino boonused. Kahjuks, mida aeg edasi, seda vähem pakkumisi neil on. Mainimata ei saa siiski jätta 25 tasuta spinni, mille saab konto avamise eest ilma sissemakseta.

Uued mängijad saavad ainult Kiirkasiinod.com kaudu liitudes 200 tasuta spinni Book of Dead mängu. Selleks tuleb meie lehe kaudu luua konto, sisestada boonuskood BOOK200, teha minimaalselt 10€ suurune sissemakse ja ongi automaatselt tasuta spinnid leitavad Book of Dead mängus.

Peale meie eripakkumise kasutamist saab kasutada ka veel tavapärast tervituspakkumist, milleks on 300% kuni 30€ boonus või 100% kuni 150€ boonus. 100% boonuse puhul tuleb kaasa 50 priikeerutust mängul Book of Dead.

Läbimängimise nõuded? Coolbet kasiino on üks neist, kes on vaeva näinud, et mängijale saaks pakkuda mõistlike läbimängimise tingimusi nii boonustele kui võitudele tasuta spinnidest.

Eestis on kasiinosid, mis kehtestavad boonustele kuni 60-kordse läbimängimise nõude. Coolbetis on asi palju parem. Olenevalt, millise boonuse võtad, tuleb ainult boonussumma läbi mängida kas siis 35 või 45 kordselt.

Mängud

Vahel öeldakse, et pole võimalik pakkuda kõigile kõike. Coolbet, tundub, et on sellega päris hästi hakkama saanud. Aga miks ka mitte? Lisaks slottidele saab neil kätt proovida live kasiino laudadel, spordiennustuses, pokkeris, videopokkeris ja isegi panna ennast proovile virtuaalspordi aladel.

Tegelikult on Coolbet omale kõige rohkem nime teinud just spordiennustuse pakkujana. Funktsioonid nagu Mängijate Panused, Coolbet League, Võitjate kaart ja Panustamise Edetabel on midagi, mida teised Eesti hasartmänguportaalid ei paku.

Kui rääkida slottidest, siis meile meeldib, et kohe pealehel on näha iga mängu kasumlikkus; kui tahad, võid sisse lülitada ka volatiilsuse näidu. “i” nupukesele vajutades kuvatakse kõik mänguautomaadi olulisemad tehnilised näidud. Lisaks sellele on võimalus slotte proovida demoversioonis.

Kasutajakogemus

Coolbet on selles mõttes lahe, et tegu pole kindlasti mingi tundmatute tegijate poolt kokku klopsitud veebilehega. Vastupidi. Veebileht ja kasutajakogemus on viimse detailini läbi mõeldud ning avastamisrõõmu jätkub pikkadeks tundideks.

Kui võrrelda Coolbet kasiinot poppide kiirkasiinodega, siis Coolbetis on veebileht palju sügavam ning atmosfäär on kodusem ja mõnusam.

Kiirkasiinode puhul võib vahel jääda natuke tühi tunne, sest igasugu tilulilu tõesti pole, kuid vahel just meeldibki mängijatele lugeda rohkem mängude kohta, kasutada ära erinevaid funktsioone ja infotahvleid. Lisaks muidugi erinevad tooted nagu sport, pokker ja palju muud.

Kui rääkida vastutustundlikust mängimisest, uudistest ja muust infost Coolbeti kohta, siis kõik selle leiab nende blogist. Just tänu sellele lehele tekitabki Coolbet mängijates usaldust ning annab märku, et mängijad pole lihtsalt anonüümsed panustajad vaid osa Coolbeti sõpruskonnast.

Klienditugi

Coolbet loojad ja juhtkond võivad olla Rootsist, aga Eesti turuga on hästi kohanetud. Mis parata, kui just rootslased on kasiinoasjanduses kõige kõvemad tegijad.

Eestikeelne klienditugi on Coolbetis avatud tööpäeviti kella 9 hommikul 17 õhtul. Inglise keeles saab live vestlusest osa võta iga päev ja igal ajal.

Vastutustundlik mängimine

Coolbet müüdi 2021. aasta jaanuaris Ameerika tarkvarafirmale GAN Limited. See struktuurne muutus pole Eesti mängurite jaoks midagi muutnud. Vastupidi - oleme tähele pannud, et Coolbet kasiino läheb iga päevaga paremaks ja paremaks.

Nüüd on platvormi täiustatud nii, et ka vastutustundliku mängimise tööriistad on kättesaadavamaks tehtud. Piisab, kui logid kontole sisse ja klikid ankru nupukesele lehe ülal paremas ääres.

On meeldiv näha, et Coolbet suudab endiselt välja tulla millegi uue ja kasulikuga. Vastutustundliku mängimise lehel on esile toodud nii-öelda paanikanupp, juhtudeks kui mängudel kired liiga hullult möllama hakkavad. On täiesti tavaline, et vahel isegi tead, et tuleks paus teha, aga psühholoogiliselt on see raske.

Coolbet paanikanupp piirab ligipääsu kõigile mängudele 24 tunniks. Selle aja möödudes peaks olema olnud piisavalt aega, et mõtetel selgineda lasta ning juba edasi mõelda, mida ja kuidas toimetada.

Mis teeb Coolbet kasiino eriliseks

Coolbet pole lihtsalt kasiino või spordiennustuse leht vaid tegu on olulise tegijaga Eesti meelelahutuse maastikul. Coolbet toetab mitmeid olulisi spordiliigasid ning on aktiivne terves Skandinaavias.

Meile meeldib nende professionaalne veebileht, mis on samal ajal lõbus. Suurepärased funktsioonid ja filtrid teevad sobiva mängu valimise lihtsamaks.

Hea teada
Mida pakutakse uutele mängijatele? arrow-icon
Minimaalne sisse-ja väljamakse suurus? arrow-icon
Kui kiiresti väljamaksed töödeldakse? arrow-icon
Kas püsikunded võivad arvestada ka mõne lisapreemiaga? arrow-icon
Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!