Meist

Uuendatud aprill 2024

Tere tulemast kiirkasiinod.com lehele

Kiirkasiinod.com elab ja hingab online kasiinodest, täpsemalt oleme keskendunud uue põlvkonna kasiinodele kus ei ole tarvis kontot luua ja kus väljamaksed võtavad vaid mõne minuti aega.

Selle lehe kirjameistritel on üle 20. aasta online kasiinodes töötamise kogemus. Kõlab nagu klišee, aga nii see on. Kirjutame neid artikleid kaksi ja kogemustepagas on tõepoolest võimas. Oleme kõikide Eestis tegutsevate kasiinodega väga hästi kursis ja teame täpselt milleks nad võimelised on.

Mida meilt oodata?

Testime ja arvustame kiirkasiinosid väga ausalt. Peale väljanägemise ka lehe kiirus, boonused, mänguvalik jne.

Kui midagi uut turul on, sellest kohe ka teavitame.

Miks me sellise lehe tegime?

Oleme sellesse maailma kiindunud. Eestis omab juba sõna kasiino halba maiku. Meie jaoks, ja ka mujal maailmas on tegemist kohati glamuurse meelelahutusega. Muidugi, kui mõelda 90ndate pimedatele täis suitsetatud keldritele ja röövellikele slotimängudele, ei mana silme ette head ettekujutust.

Tegelikult on kasiinos mängimine väga mõnus meelelahutus. Mängima asudes, määra endale kindel summa, mille kaotusest sul ei ole kahju. Online kasiinos võib see olla lausa 5€. Jah, ka selle summaga võib hea õnne korral tunde lõbutseda.

Kas vahendusprotsendid määravad meie soovitusi?

Muidugi mitte. Vahendusprotsendid on suhteliselt ühte auku. Soovitame kasiinosid mida ka ise meelsasti väisaksime. Lisaks hoiame silmad lahti ka väljamakseprotsentidel. Viimasel ajal on kasiinod hakanud kasumi suurendamiseks alandama slotimängude tagasimakseprotsente. Muidugi on see arusaadav, kuna kasiino teenib käibest võibolla 1-2%. Kui vähendada ainult 1% tagasimakseprotsenti duubeldab kasiino oma sissetuleku.

Meie soovitatud kasiinod seda teed ei ole läinud ja kindlasti soovivad nad klientidele parimat meelelahutust ja võimalikult pikaks ajaks.