Mis on Trustly?

Uuendatud juuni 2024

Trustly on kolmanda osapoole makselahenduste pakkuja, kelle ülesandeks on võimaldada sujuvad ja turvalised kanded näiteks internetipoe või siis online kasiino ja kliendi vahel. Kliendi jaoks on Trustly kasutamine pea alati ilma teenustasuta.

Lühidalt öeldes töötab Trustly nii, et ta vahendab rahaülekannet osapoolte vahel. See tähendab seda, et näiteks kui teed makset Trustly abiga, siis sinu panga väljavõte näitab, et makse on tehtud Trustlyle ja kiirkasiinod saavad Trustly käest raha.

Miks kasiinod Trustlyt kasutavad? Trutslyt kasutatakse just selle mugava automaatse süsteemi pärast. Kuna nemad on loonud sellise suurepärase lahenduse, siis küsitakse ka korralikku teenustasu. Siiski on see kasiinodele kasulikum kui palgata inimesi kes teeksid näiteks väljamakseid või kontrolliksid inimeste tausta.

Samal ajal on Trustly kasutamine klientidele ülimalt mugav ja käepärane. Taaskord seetõttu, et see on kiire. Nägu näiteks kiirkasiinos konto avamine on Trustly kaudu automaatne, või siis väljamakse on automaatne just tänu nendele.

Millistes Eesti kiirkasiinodes on Trustly makselahendus?

 1. 1
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 2. 2
  1600€ boonuseid ja 300 tasuta keerutust!
 3. 3
  Mängi ilma kontota
 4. 4
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x
 6. 6
  Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
 7. 7
  Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
 8. 8
  Kuni 500€ boonust + 200 tasuta spinni!

Kas Trustly on turvaline?

Trustly on äärmiselt turvaline kuna nad kasutavad viimast tehnoloogiat mis puudutab andmete ja raha liigutamisse. Täpsemalt öeldes on Trustly kaudu makse tegemine topelt turvaline, kuna ka sinu pank kasutab turvameetmeid.

Trustly kasutamiseks ei ole tarvis kuskile registreerida või alla laadida rakendusi. Trustly mõte on selles, et pakkuda sulle otsene ühendus panga ja makse saava osapoole vahel.

Trustly kaudu makset tehes ei maksa karta, et see on mingi eriline süsteem. Eestis oleme juba harjunud pangalingi maksetega. Täpselt niisamuti töötab ka Trustly. Nad on teinud pankadega lepingud ja arendanud välja enda pangalingi makse süsteemi. Eestis on neil leping Swedbanki, SEBi, Luminori ja LHV-ga. Teiste pankade kaudu hetkel makseid teha Trustly kaudu ei saa.

Trustly kasutamine online kasiinodes

Trustly kasutamine online kasiinodes on plahvatuslikult kasvanud. Pea kõik online kasiinod Eestis kasutavad Trustly lahendust. Need kes seda veel ei tee, võiks öelda on ajale jalgu jäänud ja teevad palju manuaalset tööd, ning see tähendab klientidele pikemaid ooteaegu.

Sissemaksed

Sissemakse tegemine Trustlyga on lihtne. Tuleb vaid klikkida maksevalikus Trustly peale, sisestada soovitud sissemakse summa. Peale seda pead valima panga mille kaudu sissemakset teha. Valid enda panga, kinnitad makse ja voila, raha on kontol. Nii nagu öeldud saab Eestis Trustly kaudu makseid teha järgmistes pankades: Swedbank, SEB, Luminor ja LHV.

Väljamaksed

Just väljamaksed on need mis inimestele meeldivad. Trustly on selles vallas üks kiiremaid. Kõik toimub automaatselt ja raha kantakse loetud minutitega, vahel ka sekunditega online kasiinost sinu pangakontole.