Tasuta spinnid kiirkasiinodes

Uuendatud juuli 2024

Tasuta spinnid on ahvatlev preemia iga vähegi tõsisema slotimängija jaoks. Kuigi neid pakutakse sageli just uute mängijate meelitamiseks, ei ütle mõnest mänguvoorust kasiino kulul ära ka kogenumad slotikunnid.

Kiirkasiinod pole selles suhtes erinevad traditsioonilistest online portaalidest. Ka ilma kontota mängukohtades leiad kuhjaga tasuta spinne. Tüüpiliselt piisab, kui täidad mõne lihtsa ülesande või teed sissemakse.

Loe edasi

Tasuta spinnid kiirkasiinodes 2024

 1. 1
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: –
 2. 2
  300 € ettemakse boonus
  Boonuskood: –
 3. 3
  200 tasuta spinni! Võidud kätte pärisrahas
 4. 4
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 5. 5
  1600€ boonuseid ja 300 tasuta keerutust!
 6. 6
  300€ tervitusboonus
 7. 7
  Mugav Brite makselahendus ja väga hea tervituspakkumine
 8. 8
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 9. 9
  20 tasuta spinni mängul Gates of Olympus
 10. 10
  Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
 11. 11
  Tee 20€ sissemakse – saa 200 tasuta spinni
 12. 12
  Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
 13. 13
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x

Tasuta spinnid kiirkasiinodes

Samamoodi nagu traditsioonilised kasiinod, pakuvad ka kiirkasiinod oma mängijatele tasuta spinne. Õigupoolest on tasuta keerutused kõige populaarsem auhind, sest neid on mugav kasutada ja need on mängijate jaoks juba tuttav preemia. Pole harv juhus, kui tasuta spinne saab juba alates 20€ väärtuses sissemakse tegemise eest.

Kas kõik tasuta spinnid on sama head? See kui palju, millises mängus ja millise läbimängimise tingimusega spinne saad sõltub täiesti platvormi suvast. Tavaliselt pakutakse priikeerutusi mõnde slotimängu, mida kõik teavad, näiteks Starburst või Divine Fortune. Kuid, kui välja tuleb mõni täiesti ainulaadne mäng, mida mänguportaal tahab rohkematele mängijatele tutvutada, antakse spinne sinna.

Mõne mängija jaoks polegi palju vahet, kuhu mängu spinni lisatakse. Peaasi, et tasuta saaks. Siis mängivad rolli ka see, kui suur on spinni väärtus mänguvooru kohta ja läbimängimise nõuded võitudele tasuta spinnidest.

Kuidas tasuta spinnid toimivad?

Mängijate jaoks, kes on online kasiinodes sagedased külalised, võib see tunduda juba tuttavlik jutt, kuid räägime siiski üle mõned olulised aspektid, mida tasuta spinnide kasutamisel tasub teada. Oleme näinud erinevaid olukordi, kui esmapilgul lihtne asi võib parasjagu segadust tekitada.

1. Mänguplatvorm annab tasuta spinne alati ühel kindlal mängul. Nende kasutamiseks tuleb mängijal endal tasuta keerutused konto aktiveerida või siis teeb seda kasiino omalt poolt. Kui pidid saama spinne, aga neid ei ole, siis on tõenäolisem viimane variant.

2. Kui mängija, peab välja teenitud tasuta spinnid ise akiveerima, saab seda tavaliselt teha kontol “Boonuste” all. Võib-olla panid tähele, et räägime palju ilma kontota kasiinodest, kuid tegelikult tähendab see, et mängija ise ei pea kontot looma, kuid seda tehakse tema jaoks automaatselt.

3. Kui tasuta spinnid on kontol ja aktiveeritud, jääb üle avada mäng, millele tasuta spinnid lisati ja nõustuda, et soovid panuste tegemiseks priikeerutusi kasutada. Olenevalt keerutuste arvust, saadki nüüd keerutada kasiino kulul kuni spinnid otsa saavad. Soovi korral saad jätkata juba oma raha eest.

4. Tasub meeles pidada, et mitte kõik tasuta spinnidega võidud pole läbimängimise nõudest priid. Seepärast tuleb enne pakkumises osalemist hoolikalt tutvuda selle reeglitega. Kui välja on toodud, et tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist teatud arv kordi läbi mängida, siis kantaksegi võidud mängija kontole boonusena mitte pärisrahas.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta

Mida arvata tasuta spinnidest ilma sissemakseta? Tegemist on ehk kõige ihaldusväärsema auhinnaga, mida keskmine slotihunt tahta oskaks. Ka Eestis on mitu mängukohta, kus selline preemia on täiesti saadaval.

Tavaliselt peibutavad ilma sissemakseta tasuta spinnidega mängijaid uus mänguplatvormid, et oma mängijate baasi kasvatada. Kui oh üllatust, Eestis on ka pikalt tegutsenud mänguportaale, nagu Coolbet ja PAF, kus taoline tahetud auhind on täitsa olemas. Siinkohal tuleks kohe ära mainida, et ilma sissemakseta tasuta spinnid on neist kasiinodes saadaval ainult uutele mängijatele.

Lähemal vaatlusel selgub, et ilma sissemakseta spinne uutes kiirkasiinodes polegi. Ja selleks on hea põhjus- mängimise alustamiseks mistahes kiirkasiinos on igal juhul nõutud vähemalt üks minimaalse lubatud summa ulatuses sissemakse, et süsteem saaks uue mängija tuvastada.

Meie hinnangul on hetke kuumim tasuta spinnide diil Kanuuna kasiinos, kuid pane tähele, et 200 priikeerutuse teenimiseks on nõutud 20€ esimene sissemakse. Lisaks tuleb vähemalt kahel korral ka sissemakse läbi mängida. Heaks teeb pakkumise see, et tasuta spinnidega võidud saad endale jätta ilma, et peaksid võite läbi mängima.

Mida tasub tasuta spinnide puhul tähele panna?

Tasuta spinnide peamine mõte on selles, et mängija saab proovida mõnda slotimängu, ilma oma rahaga riskimata. Soovitame enne pakkumisega liitumist tutvuda selle reeglitega ning läbi mõelda mõned punktid:

 1. Kas mängud, kus tasuta spinne pakutakse, on minu jaoks huvipakkuvad?

Online kasiinodes jagatakse tasuta spinne ainult nendel mängudel, mis on mängijate hulgas populaarsed. Tegelikult on siin põhjuseid teisigi, miks just ühel või teisel slottil spinne pakutakse. Kui tegemist on ilma sissemakseta tasuta spinnidega, siis kontrolli kindlasti kui suur on panuse väärtus mänguvooru kohta.

2. Kas tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos veel lisaks läbi mängida?

Võib-olla, et kõige tähtsam küsimus tasuta spinnide puhul ongi, et kas võidud tuleb veel lisaks läbi mängida. Oleks ju tore, kui saaks kõik tasuta spinnidega võidud omale jätta ja pangakontole välja kanda. Uus trend on, et paljud Eesti kasiinod sellist asja lubavadki.

Enne, kui tasuta spinnidega kampaaniates osaled, veendu, et tasuta spinnidega võidud on pärisrahas või et läbimängimise tingimused on mõistlikud. Kuni üheksakordne läbimängimise tingimus on meie hinnangul veel mõistlik. Kõik, mis sellest üle, läheb, on mängija jaoks juba pigem kahjumlik.

3. Kas tasuta spinnide saamiseks on nõutud sissemakse? Kui jah, siis mis summas?

Kõige sagedamini saab tasuta spinne väikse sissemakse eest, näiteks 20€. Taolised pakkumised on suunatud nende mängijate jaoks, kes niikuinii aeg-ajalt kasiinos mängivad ning tasuta spinnid on sellised juhul kena üllatus. Muidugi võivad priikeerutused olla ka piisab motivatsioon, et üldse sissemakset teha.

Oleme näinud paljusid juhtumeid, kui tasuta spinnide kogus ja väärtus on pandud ka sissemakse summast sõltuma. See tähendab, et mida suurema summa mängijakontole kannad, seda rohkem keerutusi saad ning need on ka väärtuslikumad.

4. Kas enne väljamakse tegemist tuleb läbi mängida ka sissemakse ning mitmel korral?

Üldine reegel Eestis online kasiinodes on, et mängijakontole kantud rahasummad tuleb enne väljamakse tegemist vähemalt korra läbi mängida. Siiski võivad portaalid teha ka oma reegleid, näiteks soovida, et sissemakse mängitaks läbi ka rohkem kui ühel korral. Heaks näiteks on Kanuuna kasiinos, kus tuleb sissemakse enne väljamakse tegemist vähemalt kahel korral läbi mängida.

Kas see on õiglane? Meie hinnangul, kui mängija teeb sissemakse, siis on operaatoril õigus paluda, et see vähemalt ühel korral läbi mängitakse. Iga makse vastuvõtmise ja välja maksmise eest peab platvorm maksma tasu, seega niisama raha mängija pangakontolt vastu võttes ja sinna tagasi saates kulutab kasiino lihtsalt raha. Tavaliselt on sissemakse läbimängimise nõue kirjas ka mängukoha reeglites ja tingimustes.

Hea uudis on see, et sissemakset läbi mängida on lihtsamast lihtsalt. Kui tahad kindla peale välja minna, proovi õnne madala riskiga mängudel nagu oskusmängud blackjack, rulett või bakaraa. Õige strateegia puhul pole plussi jäämine mingi imetegu.

5. Kui suur on ühe tasuta spinni väärtus mänguvooru kohta?

Tegemist on samuti olulise küsimusega, mida kiputakse sageli kahe silma vahele jätma. On suur erinevus, kas tasuta spinni väärtus on 10 senti või 1 euro mänguvooru kohta. Samamoodi nagu mistahes mänguautomaadil keerutades on suurtel panustel suuremad võidud, siis ka tasuta spinnidega mängides sõltub võimalike võitude suurus just sellest, kui suur on tasuta spinni väärtus mänguvooru kohta.

Tavaliselt on tasuta spinnid väärt 20 senti mänguvooru kohta, mis on täiesti mõistlik, arvestades, et tegemist on tasuta spinnidega. Highrollerite jaoks on tegemist muidugi naljanumbriga, kuid algajate jaoks kulub ka see marjaks ära. Kui näed, et pakutakse spinne, mille väärtus on 20 sendist suurem, on tegemist juba väga hea diiliga. Kui väiksem, siis võiks öelda, et mängijatele üritatakse natuke tünga teha.

6. Kas pakkumine on ainult uutele mängijatele või saavad selles osaleda ka püsikunded?

Mis puutub tasuta spinnidest ilma sissemakseta, siis võib päris kindel olla, et selline kompvek-pakkumine on saadaval ainult uutele mängijatele. Online kasiino jaoks on tegemist kalli lõbuga ning ainus põhjus, miks seda teha, on saada juurde uusi mängijaid.

Rohkelt tasuta spinne on võimalik saada ka püsikundedel, kuid tavaliselt on nõutud kas sissemakse või mõne lihtsa ülesande täitmine.

7. Kas tasuta spinnidega võitudele kehtib ülempiir?

Tegemist on samuti ühe kõige olulisema küsimusega, mis puudutab võite tasuta spinnidest. Miks? Oletame, et saad priikeerutused mõnda hiiglama põnevasse mängu nagu Divine Fortune, Starburst või Mega Moolah. Alustad spinnimist ja tabad läbi aegade suurima jackpoti. Ja mis siis selgub? Et tasuta spinnidega võitudele on ülempiir 1000 eurot.

Taoline üllatus ajab ihukarvad püsti ka kõige zenimal slotimängijal, sest tavaliselt peidetakse sellised reeglid kuhugi kampaania tingimuste sekka väikses kirjas ning niikuinii keegi neid ei loe. Siis, kui kaalud, kas tasuta spinnide pakkumises osaleda või mitte, veendu, et tasuta spinnidega võitudel ei ole ülempiiri või et see oleks vähemalt mõistliku summa ulatuses.

Populaarseimad tasuta spinnidega mängud

Millistesse mägudesse kiirkasiinod tavaliselt tasuta spinne annavad? Eks mänge on palju ja olenevalt kasiinost neid ka erinevatesse mängudesse antakas, kuid siiski on mõned mängud mis on eriti populaarsed.

Näiteks NetEnti Starburst või siis Play`n GO mäng Book of Dead on olnud pikka aega ühed popilaarseimad mängud kuhu tasuta spinne on jagatud. Nende mängude rinnale on kerkinud muidugi ka teisi mänge kuhu varmalt spinne jagatakse.

Jätkuvalt on populaarse NetEnti ja Play`n Go mängud, kuid järjest kogu populaarsust ka suhteliselt uus ja tugevaid laineid lööv Nolimitcity. Lisaks suhteliselt populaarne Pragmatic Play.

Nimetagem mõned mängud: Gonzo’s Quest, Aloha! Cluster Pays, Fruit Spin, Finn and the Swirly Spin, Twin Spin, Legacy of Dead, Reactoonz, Reactoonz 2, Rise of Olympus, Fire Joker, Tome of Madness, Book of Shadows, John Hunter seeria jne.

Millised kiirkasiinod pakuvad tasuta spinne

Mingil määral pakuvad oma klientidele tasuta spinne pea kõik kiirkasiinod. Vaatame kõige enim spinne pakkuvaid kasiinosid:

Kanuuna

Kanuuna on CasinoFriday nimelise grupi uus bränd mis ka Eestis 2021 aastal uksed avas. Selles laheda väljanägemisega kasiinos on ligikaudu 2000 mängu ja suurepärane lojaalsusprogramm.

Uuele kliendile pakub Kanuuna 200 tasuta keerutust ilma läbimängimisnõudeta. Need spinnid saad 20€ suuruse sissemakse vastu ja neid saab lunastada 20 kaupa järgneva 10 päeva jooksul. Iga päev erinevad mängud.

Kanuunas leiab mängija oma spinnid Laskemoona lao nimelisest jaotisest. Mida rohkem mängid, seda enam ka spinne sinna ilmub.

Ninja Casino

Ninja Casino on esimeseks kiirkasiinoks Eesti turul. Jätkuvalt esinetakse hästi. Ninjacasinos küll tervituspakkumine puudub, kuid seevastu on seal iga päev pakkumine kus saad lunastada endale tasuta spinne.

Kõige tavalisemaks pakkumiseks on see, et tee 30-70€ suurune sissemakse ja saad sissemaksele vastava arvu tasuta spinne. Võitude läbimängimise nõudeks tavaliselt 9x.

Winnerz

Winnerz lanseeriti Eesti turul 2022 aasta alguses. Winnerzis saab alustada mängimist 200 tasuta spinniga Nolimitcity mängus Tombstone. Oma 200 spinni saad lunastada tehes esimese 20€ suuruse sissemakse.

Ei maksa kurvastada, kuna Winnerzis saad napsata ka teise sissemakse vastu tasuta spinne. Nimelt tehes teise 20€ suuruse sissemakse saad endale 150 tasuta spinni Tombstone RIP mängu. Pole paha. Nende mängudega võib juba korraliku summa taskusse pista. Siiski kehtib sealt saadud võitudele 30x läbimängimise nõue. Tehtav!

Kokkuvõttes

See aeg kui kiirkasiinod boonuseid ja tasuta spinne ei pakkunud on vajunud unustuste hõlma. Täna saab enamikes kasiinodes nautida erinevaid hüvesid. Ilmtingimata tuleks neid ka kasutada, tegemist siiski nn tasuta rahaga.

Pakutakse nii sissemakseboonuseid kui ka tasuta spinne, või siis kombineeritult. Igal juhul soovime mänguõnne ja kindlasti tuleks mängida mõistlikult.