Winnerz

Uuendatud aprill 2024
 
Plussid ja miinused
  • väärtuslik cashback iga päev
  • esimese kahe sissemakse eest 350 tasuta spinni
  • kohesed sisse-ja väljamaksed
  • alustamine ilma kontot loomata
Winnerz
Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse20€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse25€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse10000€ / iga päev
150000€ / iga kuu
games-iconMänguvalik3500 mängu
Üldine
established-iconAsutatud01/2022
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKT000062, HKL000371
finnish-lng-icon Eestikeelne Jah
support-iconTelefon-
email-iconE-mail[email protected]
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:20€ / 200 ts
total-bonus-iconBoonus kokku:350 ts
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus30x (Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

Tutvustus

Winnerz kasiino on 2022. aasta märtsi seisuga üks uuemaid online mängukohti, kus pärisraha peale panuseid teha saab. Tegemist on kiirkasiinoga, mille haldajaks Eestis Hitz Gaming OÜ. Kui natuke rohkem uurida, tuleb välja, et bränd kuulub Spinwise nimelisele Ameerika ettevõttele.

Veebileht ja kasutajakogemus

Esmamulje Winnerz kasiinost on üpriski omapärane. Nad on lisanud veebilehel rohkelt infot selle kohta, miks just nende juures panustada ning ka väikese juhendi, kuidas üldse kasiinod töötavad. Muidugi ei tasu kõike võtta puhta kullana, mida nad räägivad, kuid mingi pildi saab ette küll.

Alustaja jaoks on Winnerz veebilehe ülesehitus ja kontseptsioon päris sobiv, kuid võrreldes teiste Eesti kiirkasiinodega ei saa öelda, et millegi väga originaalsega silma paistetakse.

Alustamine

Kui oled valmis tegema esimese sissemakse, piisab “Tee sissemakse” nupule vajutamisest lehe üleval paremas nurgas. Muuseas, esimese kahe sissemaksega, saad arvestada kokku 350 mängukorraga kasiino kulul.

Kampaaniad

Winnerz kasiino puhul on ehk kõige tähelepanuväärsem nende boonuspakkumiste valik. Tavaliselt hoitakse kiirkasiinodes pakkumiste osas madalat profiili. Winnerz seda meelt ei ole.

Lisaks juba mainitud uue mängija tasuta spinnidele pakuvad nad ka iga päev raha tagasi juhul, kui peaksid päeva jooksul kaotama rohkem kui võidad.

Tasuta spinne saab juba siis, kui jääd vähemalt 20 euroga miinusesse. Mängijad, kes kaotavad päeva jooksul rohkem kui 500€, saavad igal juhul 10% tagasi.

1. sissemakse preemia on 200 tasuta spinni2. sissemakse eest on välja pandud 150 mänguvooru kasiino kulul
Min. sissemakse 20€Min. sissemakse 20€
tasuta spinnidega võidud tuleb läbi mängida 30 korraltasuta spinnidega võidud tuleb läbi mängida 30 korral
Boonusega mängides on panuse max. lubatud suurus 5€Boonusega mängides on panuse max. lubatud suurus 5€
Võidud tasuta spinnidega aeguvad 3 päeva jooksulVõidud tasuta spinnidega aeguvad 3 päeva jooksul

Mängud

Winnerz mängude lehel on pilt päris kena. Lisaks slottidele pakuvad nad live kasiino laudu Evolution Gaming nimeliselt tootjalt. Lauamänge, bingot, lotot aga muid alternatiivseid mänge neil kahjuks pole.

Kui uurida täpsemalt, millised slotid neil on, siis torkab silma, et klassikalisi jackpot mänge vähemalt hetkeseisuga ei leia. Selle asemel on pandud rõhku modernsetele mänguautomaatidele näiteks Megaways tüüpi omadele.

Maksed

Winnerz on hästi töötav veebileht, mis on üles ehitatud lihtsuse ja selguse põhimõtetel. Sama kehtib ka raha mängijakontole kandmise puhul. Piisab, kui sul on vabasid vahendeid mõnes Eesti suuremas pangas nagu LHV, Swedbank, SEB või Luminor.

  • min. sissemakse 20€ tehingu kohta
  • min. väljamakse 25€ tehingu kohta
  • 10,000€ päevas/150,000€ kuus kasiinost väljamakse limiit
  • arvaldamine ainult eurodes
  • panga kaudu makse kinnitamine

Pane tähele, et kui oled Winnerz kasiinosse juba raha sisse kandnud, siis tuleb see enne väljamakse tegemist vähemalt korra ka läbi panustada. Kui sa seda ei tee, arvestatakse väljamakse summast maha 1% pluss 2 eurot komisjonitasu.

Klienditugi

Winnerz alustas eesti tegevust alles 2022. aasta märtsis, kuid on näha, et ei tuldud mütsiga lööma. Klientidele pakutakse eestikeelset kliendituge ning meili saab saata [email protected] aadressile.

Mis teeb Winnerz kasiino eriliseks?

Kui luuakse mõni uus online mängude platvorm, tekib kange isu küsida, et mille poolest nad siis nii erilised on. Vahel tahavad mängijad lihtsalt midagi uut proovida, kuid tasub silmas pidada, et iga uus asi pole tingimata vanast parem.

Winnerz kasiino on meie heakskiidu ausalt välja teeninud. Seda tänu nende professionaalsele lähenemisele, mis puutub maksetesse, klienditeenindusse ja kampaaniate ülesehitusse.

Winnerz platvormi ei saa võrrelda väiksemate Eesti kasiinodega, kus arengud toimuvad järk-järgult ning pahatihti väga aeglaselt.

Pane tähele!
Kas Winnerz kasiinot saab usaldada? arrow-icon
Mida pakutakse uutele mängijatele? arrow-icon
Millised on veel Winnerz kasiino olulisemad hüved? arrow-icon
Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni