Kiired kasiinod

Uuendatud aprill 2024

Kiired kasiinod huvitavad paljusid kasiinomängijaid. Ja kes tänapäeval tahab väljamakseid mitmeid päevi oodata? Kiirete kasiinodega ongi just see võlu, et väljamaksed on pangakontol loetud minutitega.

Loe edasi

Parimad kiired kasiinod

 1. 1
  300€ tervitusboonus
 2. 2
  200 tasuta spinni! Võidud kätte pärisrahas
 3. 3
  Alusta mängimist alates 1 €
 4. 4
  Mängi ilma kontota
 5. 5
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 6. 6
  Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
 7. 7
  Mängi Slotparadise boonusega
 8. 8
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: –
 9. 9
  Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta
 10. 10
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x
 11. 11
  Tee 20€ sissemakse – saa 200 tasuta spinni
 12. 12
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 13. 13
  Mugav Brite makselahendus ja väga hea tervituspakkumine

Mis on kiired kasiinod?

Hetke kiireimateks kasiinodeks on nn kiirkasiinod. Neid kutsutakse ka kontovabadeks kasiinodeks, registreerimisvabadeks kasiinodeks, kiireteks kasiinodeks ja Pay N Play kasiinodeks. Heal lapsel mitu head nime.

Makselahendus on üldjuhul jäänud kanda Trustly and Zimpleri õlule. Mõlemad on Skandinaavia usaldusväärsed maksesüsteemid. Mõlema vahendaja klientideks Eestis on Swedbank, SEB, Luminor ja LHV pank. See tähendab seda, et läbi nende pankade saab kiirkasiinos teha sisse ja väljamakseid loetud sekunditega.

Registreerimisvabad kasiinod tähendabki täpselt seda, et nendes kasiinodes registreerima ei pea. Kasiinosse võid teha lihtsalt sissemakse ilma, et peaksid sisestama tänavat, nime ja teisi isikuandmeid.

Kiiretes kasiinodes isikutuvastus toimub samal ajal kui sooritatakse pangatunnuste abil sissemakset. Kiirkasiinodes sobib selleks Swedbank, SEB pank, LHV ja Luminor pank. Väljamakse toimub läbi sama panga mille kaudu tegid sissemakse. Kõik väljamaksed on automaatsed ja silmapilksed.

Kiired kasiinod ühesõnaga

 • Registreerimisprotsess puudub
 • Isikutuvastus ja sissemakse samal hetkel
 • Mängijal tarvis vaid pangatunnuseid (Swedbank, SEB, LHV, Luminor)
 • Väljamaksed parimal juhul loetud sekunditega

Puudub vajadus registreerida

Nii nagu juba korduvalt mainitud, ei ole kiiretes kasiinodes vaja kontot luua. Võtame siiski kogu protsessi otsast peale läbi.

Kui saabud mõne kiirkasiino kodulehele, siis saad sellest kohe aru. Puudub nupp “Ava konto”, selle asemel on suur lahter kuhu saad kohe sisestada enda soovi kohaselt sissemakse summa. Midagi sellist:

Tuleb vaid sisestada soovitud sissemakse summa ja teha läbi protsess läbi panga. Täpselt nii nagu ostaksid internetipoest kaupa.

Samal ajal kui teed sissemakset toimub taustal eraldi protsess kus kasiino saab panga käest sissemakse tegija andmed. Nendeks andmeteks on nimi ja isikukood. Ei maksa arvata, et kontot ei loodagi. Konto luuakse, aga seda mängija teadmata. Järgmisel korral panga kaudu sisenedes liigud täpselt samale kontole. Nii, et vabalt võid jätta vahendeid (raha) enda kiirkasiino kontole. Isegi kui “avad konto” või siis teed esimese sissemakse näiteks läbi Swedbank-i, ja järgmisel korral LHV panga kaudu sisse logides, maandud taas samale kontole, kuna see konto on sinu isikukoodiga seotud.

Kiiretes kasiinodes saab kontot avada ka ilma sissemakseta. Selleks tuleb vaid klikkida “Logi sisse”, “Jätkan” vms, olenevalt kasiinost. Sellisel juhul saad sisse kasiinosse sisse logida ilma sissemakset tegemata. Samas on siis ka konto loodud.

Kiired sissemaksed

Kiiretes kasiinodes toimib sissemakse tegemine läbi internetipanga. Mingit muud moodust seal kasutada ei saa. Näiteks ei saa seda teha krediitkaardi, Bitcoini, Nettelleri, Skrilli jne makselahenduse kaudu. Kiiretes kasiinodes toimib vaid neli panka:

 • Swedbank
 • Luminor
 • LHV
 • SEB

Enamik kiiretest kasiinodest on valinud endale partneriks Trustly. Vaid Kanuuna kasiino maksete vahendajaks on Zimpler. Mängija jaoks seal vahet ei ole. Mõlemad toimivad kenasti.

Maksed on kiired ja enamasti ka ilma teenustasuta. Tõesti on paar erandit, kes võtavad ka teenustasu.

Teiseks küsimuseks on minimaalsete sissemaksete suurus. Kuna Trustly ja Zimpleri teenus on suhteliselt kallis luuakse ka erinevaid reegleid. Näiteks on mitmetes kiiretes kasiinodes minimaalseks sissemakse suuruseks 20€. Samas on ka ports kiireid kasiinosid kus saab rahulikult teha ka 5€ suuruseid sissemakseid. Muidugi on paljudel kasutusel 10€ minimaalse sissemakse limiit.

Täpselmalt saad minimaalsete 5e suuruste sissemaksete kohta lugeda siit.

Kiired väljamaksed

Kui oled mänginud tavapärases online kasiinos, siis oled kunagi pidanud kindlasti oma väljamakset lausa päevi ootama. Sellist nalja kiiretes kasiinodes muidugi ei toimu. Parimal juhul on võidud pangakontol minutiga.

Maksed on sedavõrd kiired tänu sellele, et need on kõik automaatsed. Kuna kasiinodel on risk vähendatud miinimumini just sissemakse tõttu. Maksed internetipangast on ülimalt turvalised ja see väljamakset tehes ei kanta seda kusagile mujale kui samale pangakontole kust oli tehtud sissemakse.

See aga tähendab seda, et kui isegi kellelgi õnnestub kontole sisse muukida või midagi sellist, siis raha ta endale kanda ikkagist ei saa.

Nii nagu sissemaksetega on kiiretes kasiinodes ka minimaalse väljamakse küsimus. Mitte üheski kiires kasiinos ei ole võimalik teha väljamakset alla 10€. Minimaalsete väljamaksete suurus jääbki 20-25€ kanti. Mõnel üksikul kiirkasiinol ka 10€

Kuidas kiireid kasiinosid ära tunda?

Algajale kasiinomängurile võib kogu see info olla ehmatav. Kuidas neid kiireid kasiinosid ära tunda, mille poolest nad erinevad jne.

Muretseda ei ole vaja. See on lihtne. Kiirkasiinod tunned ära selle järgi, et seal puudub konto avamise nupp. Keset lehte laiutab “tee sissemakse” nupp ja suur lahter kuhu oma soovitav summa kirjutada. Tasub veel meeles pidada seda, et Eestis on päris mitmed kasiinod kes lubavad mängida nn “ilma kontota” ja samal ajal võib vana kooli moodusel luua endale mängukonto. Üheks selliseks on näiteks Coolbet.

Toredaks lisandumiseks koos Trustly tulekuga on ka võimalus paljudes tavakasiinodes selle kaudu sissemakset teha. See tähendab ka seda, et väljamaksed on sama kiired kui kiiretes kasiinodes.

Kiired kasiinod Eestis

Eestis tegutseb artikli kirjutamise hetkel kokku lausa kaheksa puhast kiirkasiinot. Kusjuures need on turule tulnud viimase kolme aasta jooksul. Lisaks kaheksale puhtale kiirkasiinole on Eestis veel kaks kasiinot kus saab kasutada mõlemat varianti. Avada konto, või siis kohe mängima hakata.

Loomulikult on kõik Eesti kiirkasiinod eestikeelsed. Samuti on kõigil olemas eestikeelne klienditugi. Mitte ükski neist ei paku seda 24h, kuid enamusel on eestikeelne tugi saadaval päevasel ajal. Enamikes kiirkasiinodes saab inglisekeelset abi 24h.

Nii nagu ikka on Eesti hasartmängulitsentsi omavas kasiinos mängimine maksuvaba. See tähendab, et ükskõik kui suure võidu saad, sellelt tulumaksu maksma ei pea. Meie lehel on kõik kasiinod maksuvabad ja ülimalt turvalised mängupaigad.

Kokkuvõttes

Viimaste aastate kokkuvõttes võib öelda, et kasiinod näevad ränka vaeva, et oma makselahendusi ja üleüldisi lehe funktsioone kiiremaks muuta. Loomulikult tuleb seda teha kui turg nõuab.

Tänu sellele on kiirkasiinod meeletu kiirusega kasvanud. Inimestele meeldib lihtsus ja kiirus. Boonused ja keerulised leheküljed enam inimesi ei köida ja valitakse ikka meelepärasem tee. Tulevik paistab veelgi põnevam. Seniks mõistlikku mängimist!