minimaalne sissemakse - 1 €

Uuendatud juuli 2024

Kiirkasiinod kasutavad kolmandaid osapooli, kes on loonud panga ja kliendi vahelise automaatse suhtluse. Eesti online kasiinodes on kasutuses selliseid finantsasutusi kaks - Trustly, Brite ja Zimpler

Nii nagu ikka, mida rohkem on osapooli seotud, seda kallim on toode või teenus. Samamoodi on ka Trustly ja Zimpleriga. Kuna nemad on teinud arendustöö, et automatiseerida mängijate konto avamise, sissemaksed ja väljamasked, siis küsivad nad loomulikult selle eest õiglast tasu.

See takitab aga olukorra, kus kiirkasiinodes, ehk Pay N Play kasiinodes võib olla minimaalne sissemakse kõrgem kui tavakasiinodes, mille maksed töödeldakse otse panga poolt.

Loe edasi

Minimaalne sissemakse 1 eurot

Kõlab võib-olla naeruväärselt, kuid Eestis on tõepoolest olemas interneti kasiinod, mis lubavad mängimist alustada juba ka alates 1 € sissemaksest.

Summa pole kindlasti selline, millega ehk suuri tegusid teha, kuid siiski on tegemist pretsendiga, mis paneb mängijate huvid esikohale.

Kui varem näiteks võis vabalt olla, et mängijatelt nõutakse sissemakse tegemise eest kasiinos teenustasu ning minimaalne tehingu summa peab jääma 20- 50 €, siis tundub, et need ajad on nüüdseks möödanik.

Millistesse kiirkasiinodes saab teha 1 € suurust sissemakset?

Koostasime nimekirja millistes kiirkasiinodes saab alustada mängimist vaid 1 € suuruse sissemaksega:

 1. 1
  Alusta mängimist alates 1 €
 2. 2
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 3. 3
  Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta
 4. 4
  Ülikiired maksed, mängi kasvõi 1€-ga

Minimaalne sissemakse 5 eurot

Mitte kõikidesse kiirkasiinodesse ei saa teha 5 € suurust sissemakset. Enamusel on selleks limiidiks 10 €, vahel enamgi. Väikese eelarvega mängija jaoks on see halb uudis.

Õnneks leidub ka neid kiirkasiinosid kuhu saab teha 5 euro suurust sissemakset. Ka 5 euroga saab hea õnne korral mängida päris pikka aega ja isegi suuremaid summasid välja võtta.

Ka artikli autoril on õnnestunud ligi 300 € väljamakse teha peale 5 € suuruse sissemaksega proovimist.

Tuleb tõdeda, et enamus juhtudel jääb mänguaeg väheseks ja võimalus suurema võitva keerutuse tegemiseks vahenditest ei piisa.

Millistesse kiirkasiinodes saab teha 5 € suurust sissemakset?

 1. 1
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 2. 2
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 3. 3
  20 tasuta spinni mängul Gates of Olympus
 4. 4
  Ülikiired maksed, mängi kasvõi 1€-ga
 5. 5
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 6. 6
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x

Miks teha kasiinosse 5 € suurune sissemakse?

Kas on mõtet kasiinosse üldse nii väikest summat kanda? Muidugi on, kanda võib ju nii suure summa kui soovi on.

Ei saa ju ka väita, et 5 € suuruse sissemakse järel oleksid võiduvõimalused väiksemad? Võimalused on sama suured, vaid võimaluse jahtimine kestab võibolla natuke lühemat perioodi.

Näiteks, kui mängid esimest korda kasiinos, siis tihtipeale ei soovitagi suuremat summat kanda. Juhul, kui mängimine siiski ei meeldi, rahaline kaotus ei ole suur, isegi kui võitu ei tule.

Madalate sissemaksete tegemine sobib ka mängijatele, kes soovivad proovida õnne näiteks jackpot mängudel ja ei ole nõus sinna suuri summasid investeerima.

Slotimängude tulemused on täiesti juhuslikud ja seetõttu võib võit prahvatada ükskõik millal ja ükskõik kellele.

Kui mängimine siiski meeldib, siis ei tasu seda jätta seetõttu, et mõni kasiino soovib kõrget sissemakset. Tuleb leida need kasiinod, mis sobivad sinu mängutasemega.

Madalat sissemakset tehes tasub siiski meeles pidada seda, et see arvatavasti ei piisa pakkumiste kasutamiseks.

Üldjuhul nõutakse boonuse, spinnide jne saamiseks vähemalt 10 € suurust sissemakset.

Muidugi, kui boonused ja teised imekampaaniad ei huvita, siis ei maksa asja pärast muretseda ja mängida enda soovide järgi.

Mida saab kasiinos 5 euroga teha?

Enne sissemakse tegemist on kindlasti natuke peamurdmist – kas 5 € suurusest sissemaksest on üldse mingisugust rõõmu? Kas selle summaga üldse leiab mänge, mida mängida ja kui kiiresti kaob mänguraha?

5 € suuruse sissemaksega lõpmatuseni lõbutseda ei saa, see on kindel. Igal juhul saab selle rahaga mängida kõiki mänge.

Paljudel mängudel on minimaalseks panuseks 10-20 senti. Leidub ka mänge, kus saab panustada lausa 5 sendi suuruste panustega. Ka mitmeid lauamänge ja live kasiino mänge saab 10 sendi suuruse panusega mängida.

Kui mängija teebki näiteks Book of Dead slotil 10 sendi suuruseid panuseid, saab ta teha vähemalt 50 spinni. Tegelikult rohkem, kuna suure tõenäosusega saab päris mitu võitu sellise portsu spinnidega.

Jah, isegi 5 € suuruse sissemaksega saab kasiinos päris tükk aega lõbutseda.

Milliste pankade kaudu saab teha minimaalset sissemakset

Nii nagu artikli alguses sai kirjeldatud, siis Trustly ja Zimpleri teenus on päris kallis.

Kõikidel kasiinooperaatoritel on erinevad lepingud, aga arvatavasti 5 € suuruse sissemakse tegemisel kasiino jaoks positiivset tagajärge ei ole. Seetõttu on ka paljud kasiinod tõstnud minimaalse sissemakse 10-20 euro peale.

Kuna Trustly on lihtsasti kasutatav, kiire ja samas väga turvaline makselahendus, siis kasutavad paljud kiirkasiinod nende teenust. Loomulikult on üheks põhjuseks ka see, et nemad on selle süsteemi välja töötanud ja esimesena turule tulnud.

Kuna kasiino katab kõik maksetega kulud, siis mängija jaoks ei ole üldse oluline, kes teenust pakub. Mängijat huvitab see, et makse liigub kiiresti kasiinosse ja kui vaja, siis ka välja.

Nii Trustly kui ka Zimpler pakuvad Eestis järgmisi pankasid sisse ja väljamaksete tegemiseks:

Swedbank
SEB
Luminor
LHV

Kokkuvõttes

On olemas online kasiinosid ja ka kiirkasiinosid kuhu saab teha sissemakse, mis on väiksem kui 10 €.

Väikese, 1- 5 € suuruse sissemakse tegemine on hea mõte juhul, kui proovid kasiinot esimest korda. Sellisel juhul ei lähe kaotsi suuri summasid, kui tuleb välja, et kasiinos mängimine üldse ei meeldigi.

Muidugi sobib näiteks 5 euro suurune või väiksemgi sissemakse säästlikule mängijale, kes soovib proovida saada suuri võite väikseste panustega.

Igal juhul sobib selline mängimine paljudele. Tegemist on siiski õnnemänguga ja õnn võib nearatada ka vähe investeerides.