Fire Spin

Uuendatud juuni 2024
 
Plussid ja miinused
  • võimalus saada boonus esimese sissemaksega
  • mobile-first tüüpi kiirkasiino
  • min. sissemakse alates 1 €
  • boonuse läbimängimine on üpriski raske
  • klienditugi ainult võõrkeeltes
Fire Spin
Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse1€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse20€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse10000€ / iga päev
games-iconMänguvalik1000 mängu
Üldine
established-iconAsutatud06/2023
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKL000400, HKL000071
finnish-lng-icon Eestikeelne Jah
support-iconTelefon-
email-iconE-mail[email protected]
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:100% / 100€
total-bonus-iconBoonus kokku:100€
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus-
non-sticky-iconNon sticky:-

Kui 2023. aastal on uued kasiinod järjest ja järjest peale tulnud, siis Fire Spin suudab ometigi neist kõigist erineda. Kuidagi on tehtud nii, et mänguga saad liituda juba alates 1 € sissemaksest. Iseasi küsimus on, et mida nii pisikese summaga platvormil pihta hakata.

fire spin maksed

Kompaktne netikasiino platvorm seab esikohale nutiseadme kasutaja. Kui raha peale mängude rakendused on App Store ja Google Play poolt põlu all pandud, siis just seda tüüpi hea funktsionaalsusega internetikasiinod ühilduvad mängurite vajadustele.

Neile, kes tahavad enne sissemakse tegemist tasuta kätt proovida, on Fire Spin samuti ideaalne. Demoversioonis on kõik populaarsed slotid ilusti olemas.

Fire Spin suurimaks miinuseks võib pidada eestikeelse klienditoe puudumist.

Uutele mängijatele

Fire Spin on töötanud välja boonuse, mis pakub 100 € lisaraha, kui oled valmis tegema esimese vähemalt 25 € sissemakse. Max 100 € boonuse saamiseks tee vähemalt 100 € sissemakse.

Mis puutub raha vabastamisse, siis boonus ja selle saamiseks tehtud sissemakse tuleb enne väljamakse tegemist mõlemad vähemalt 25 korral läbi mängida.

Näiteks 25 € sissemakse eest saad täpselt 25 € boonust. Enne väljamakse tegemist tuleks kasiinos sel juhul panustada minimaalselt 1,250 euro eest.

Kuidas alustada?

Pole midagi lihtsamat Fire Spin platvormi mängudel alustamisest. Piisab, kui tead, palju soovid korraga raha mängijakontole kanda ning seejärel jääb üle ainult pangas makse kinnitada.

Konto tuvastamine ja makse toimub Brite nimelise makseteenuse vahendaja kaasabil. Nii on kohe kindlaks tehtud, et tegemist on päris isikuga, kes varem pole Fire Spin lehel kontot loonud. Vähem tähtis pole, et tegemist oleks min 21- aastase isikuga.

Mängud

Fire Spin mänguvalik on hästi kokku pandud. Kohe pealehel on välja toodud parimad slotimängud erinevatelt tarkvara tootjatelt nagu Play N Go, Pragmatic Play, Relax Gaming ja Fantasma.

Kategooriad nagu Megaways, Boonusmängu ost, Kordajad ja Uus tagavad selle, et saad mänguautomaate välja filtreerida vastavalt oma eelistustele.

Fire Spin mängud

Kokkuvõte

Fire Spin on üks meie lemmik kasiinosid. Sellel on kõik parimad omadused, mida tänapäeva kiirkasiinode juures otsitakse. Siiski on tegu täiesti tutika mänguportaaliga, ehk siis ka miinustest pole puudu.

Jääme lootma ja ootama, et lisatakse ka eestikeelse klienditoega suhtlemise võimalus, et kompott oleks täiuslik. Nuriseda võib ka napi boonuspakkumiste valiku üle.

Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta