Parimad kiirkasiinod

Uuendatud mai 2024

Parimaid kiirkasiinosid võib määratleda erinevate tegurite ja mängija nägemuse järgi. Siiski oleme andnud endast parima ja võrrelnud kõiki kiirkasiinosid mis Eesti väikesel turul toimetavad.

Loe edasi

Parimad kiirkasiinod 2024

 1. 1
  300€ tervitusboonus
 2. 2
  Alusta mängimist alates 1 €
 3. 3
  Mugav Brite makselahendus ja väga hea tervituspakkumine
 4. 4
  Võta boonus või mängi oma rahaga al 1 € tehingu kohta
 5. 5
  20 tasuta spinni mängul Gates of Olympus
 6. 6
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 7. 7
  Ülikiired maksed, mängi kasvõi 1€-ga
 8. 8
  Registreerimisvaba mängimine! Min sissemakse 1€
 9. 9
  Mängi Slotparadise boonusega
 10. 10
  Ainult meil: 200 tasuta spinni Book of Dead mängu!
  Boonuskood: BOOK200
 11. 11
  200+ 150 keerutust Big Bass Splash ja Rise of Olympus mängu
  Boonuskood: koodi pole vaja
 12. 12
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Mental mängu. Läbimängimine 1x

Kuidas ära tunda parimad kiirkasiinod?

Parimad kiirkasiinod pakuvad boonuseid ja neil on mõistlikud läbimängimise tingimused. Lisaks sellele peavad peab leht töötama kiiresti ja probleemideta. Maksete tegemine peab olema lihtne ja sama kehtib väljamaksete kohta. Mõned kipuvad väljamaksete nuppu kolme kliki kaugusele peitma. Muidugi peab olema kiirkasiinol ka eestikeelne klienditugi ja seda paljudel ka on.

Nende omaduste järgi tunned ära parimad kiirkasiinod

 1. Boonused
 2. Omab hasartmänguluba Eestist
 3. Maksed toimivad probleemideta
 4. Mänguvalik
 5. Klienditugi

Boonused

Online kasiinodel on kombeks klientidele pakkuda boonuseid ja tasuta spinne. Selles osas ei ole ka kiirkasiinod erandiks. Enamusel on saadaval uuele kliendile boonused, tasuta spinnid või siis mõlemad. Lisaks kui jätad neile enda e-maili, siis saad ka sinna erinevaid pakkumisi.

Üheks erinevuseks kiirkasiinode puhul on see, et ei ole mindud üksteist üle trumpama. Võib öelda, et tervituspakkumisi ei ole pea üldse muudetud.

Ükskõik millisest boonusest räägime, tasub neid siiski kasutada. Ainult juhul kui läbimängimise tingimus ületab 35x, siis soovitame asi rahule jätta, kuna selle läbi mängimine võib päris keeruliseks osutuda.

Näiteks sissemakseboonuse abil saab klient kasiinolt tasuta raha mida saab oma lemmikmängudes keerutama hakata ja parimatel juhtudel ka võitudena pangakontole kanda.

On ka veel cashback, ehk kaotuste tagasi maksmine, kuid Eestis ei ole see laialt levinud. Mõned kasiinod seda küll pakuvad, kuid mitte kiirkasiinod. Üldjuhul on cashback 5-10%. Näiteks kui kaotad 100%, siis kannab kasiino 10€ tagasi mängukontole. Meile, selle artikli autoritele ei ole selline boonus just meelitav, just seetõttu, et lähed juba eos kaotama.

Muidugi ei tohiks kasiinosse siseneda võidumõtetega, kuid tahes tahtmata soovime sealt kasumis väljuda. Siiski tuleb endale panna piir kui palju oled nõus kaotama. Kui sa seda teha ei suuda, siis tuleks otsida abi.

Usaldusväärsus ja hasartmängu korraldamise luba

Kõik meie lehel olevad kasiinod omavad Eestis hasartmäng korraldamise luba. Mängija jaoks on see oluline seetõttu, et tema raha on kaitstud ja kõik võidud, mis saadakse on täielikult maksuvabad. Isegi kui see juhtub olema miljonitesse ulatuv jackpoti võit.

Koos korraldusloaga tekib online kasiinodel kohustus klientide eest hoolitseda, seda nii heal kui ka halval ajal. Näiteks peab igas kasiinos olema enese piiramise võimalus. Võimalus panna limiiit kui palju võib kasiinosse raha kanda või kui palju kaotada. Lisaks enesevälistus, ehk kasiinokonto täielik sulgemine teatud perioodiks.

Mitte mingil juhul ei soovita me minna mängima välismaistesse kasiinodesse. Need, kes seda teevad, teavad väga hästi, millega riskivad. Esiteks ei ole kliendi raha kaitsud Eesti organite poolt ja võitudelt tuleb tasuda tulumaksu.

Sissemaksed ja väljamaksed

Seal peitubki kiirkasiinode võlu. Kõik sissemaksed ja väljamaksed käivad välgukiirusel, lihtsalt ja turvaliselt. Oma esimest sissemakset kasiinosse tehes luuakse pangalt saadud info taustal konto, ehk eraldi registreerimisprotsessi läbima ei pea. Ühtegi salasõna meeles pidama ei pea ja e-maili listidega liituma ei pea.

Parimates kiirkasiinodes puuduvad teenustasud ja sissemakseid saab teha alustades mõistlikest summadest.

Mänguvalik

Tänapäeva üheks olulisemaks näitajaks on loomulikult ka mänguvalik. Muidugi ei tasu vaadata vaid mängude hulka, vaid sisu ennast. Võib ju juhtuda, et mõnel kasiinol on palju mänge, kuid siiski on üks sinu lemmikmängutootja nagu nt Pragmatic puudu.

Kiirkasiinod on küll suhteliselt uus nähtus, kuid siiski on ka nende mänguvalik päris korralik. Võibolla jäävad nad hetkel veel alla mõnele dinosaurusele, kes mängijaid ülemaailmselt juba mitukümmend aastat on lõbustanud.
Kas kiirkasiinodes on võimalik ka spordille ennustada? Kas seal on Live kasiino mängud? Millised mängutootjad nende portfelli kuuluvad? Kõikidele nendele küsimustele saad vastused lugedes kiirkasiinode arvustusi.

Praegusel hetkel loeme parimateks mängutootjateks neid brände:

 • NetEnt
 • Yggdrasil
 • Play’n GO
 • Red Tiger
 • Relax Gaming
 • Big Time Gaming
 • Nolimitcity
 • Microgaming
 • Quickfire

Klienditugi

Kiirkasiinodes on olemas loomulikult ka klienditugi ja kõik meie lehel olevad kasiinod pakuvad seda ka eestikeelsena ning üldjuhul iga päev vähemalt südaööni. Juhul kui mängid öösiti, siis tasub valida kiirkasiino, kus oleks ka öösel vähemalt inglisekeelne klienditugi saadaval.

Kokkuvõttes

Loodame, et sellest artiklist oli abi enda jaoks parima kiirkasiino valimises. Muidugi võib juhtuda, et kõik punktid sobivad, kuid mängima hakates keemiat ja mõnusat tunnet ei ole. Sellisel juhul tuleb siiski kasiinot vahetada ja leida endale sobivaim.

Seetõttu ongi oluline testida erinevaid kiirkasiinosid ja leida selle kaudu endale meelepärased portaalid. Meie kirjutatud kasiinode arvustused ja teised artiklid on vaid üldise usaldusväärse arusaama saamiseks. Lemmikute mänguportaalide leidmine jääb ikkagi sinu enda teha.

Vali kindlasti mängupaik meie nimekirjast, kuna need on kenasti Eestis litsenseeritud ja kaitsevad mängijate huve. Ja põhiline – mängi vastutustundlikult!