ReSpin kasiino

Uuendatud juuni 2024
 
ReSpin kasiino
300€ tervitusboonus + vinge lojaalsusprogramm
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'play-
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse10€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse-
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse-
games-iconMänguvalik-
Üldine
established-iconAsutatud01/2024
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKT000081, HKL000444
finnish-lng-icon Eestikeelne Jah
support-iconTelefon-
email-iconE-mail-
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:4%:n cashback
total-bonus-iconBoonus kokku:-
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus-
non-sticky-iconNon sticky:-

ReSpin ehk inglise keeles korduvkeerutus on uus kiirkasiino Eestis. Kui viimasel ajal on rohkem tekkima hakanud Smart-ID kasiinosid, siis ReSpin toob tuttava Pay N Play tehnoloogia tagasi. 

ReSpin kasiinos alustamiseks on põhjuseid mitmeid. Uute mängijate jaoks on valmis pandud 300 € ulatuses ettemakse boonus. See on osa nende lojaalsusprogrammi auhindadest.

ReSpin taustajutt

ReSpin kasiino on Skandinaavia ja Eesti kasiinotöösturite koostöö esimene tõsisem projekt. Norrakas Jan Svendsen, kes loonud mitmeid populaarseid online kasiinosid, on sedakorda katsetamas uute lahendustega.

ReSpin kasiino brändi idee on luua mängijaga pikemaajalisem suhe. Seda püütakse saavutada läbimõeldud lojaalsusprogrammi auhindadega.

2024. aasta alguses seisuga on ReSpin kasiino alles avatud ning kõik funktsioonid toimivad sh. mängimine ilma konto loomiseta. Lähikuudel lisandub kindlasti aga uusi boonused ja tehakse kogu kupatust veelgi paremaks.

Boonus uutele mängijatele

Alustamine

ReSpin kasiino maksete süsteem toetub Zimpler makseteenuse pakkujale. Selle kasutamiseks tee nii:

  • kliki Liitu nupukesele üleval paremal ääres
  • vali summa, mille soovid mängijakontole kanda
  • vali pank
  • kinnita makse

Zimpler makseteenus tagab, et mängija saab kohe asja kallale asuda. Kui edukas sissemakse olemas, ei pea enam muretsema isikutuvastuse, maksemeetodi kinnitamise ega muu säärase pärast.

Edaspidi, kui sisse logid, saad jätkata täpselt sealt, kus pooleli jäid. Mängijakontole kantud vabad vahendid on endiselt bilansis kuvatud ning kõik seadet on süsteemis ilusti juba salvestatud.

Boonused

ReSpin kasiino pakub mängijatele mitmeid preemiaid. Auhindade kompott kannab nime ReSpin Lojaalsusprogramm ning selle mõte on selles, et preemiate saamiseks tuleb mänguril endal ka natuke liigutada.

ReSpin lojaalsusprogrammi nurgakiviks on 300 € väärtuses ettemakseboonus. See aktiviseeritakse kõigile, kes teevad esimese sissemakse.

300 € boonust ei saa aga täies ulatuses kohe kontole vaid see vabaneb 10 € osadena. Ühe osa vabastamiseks tuleks koguda 400 kogemuspunkti ehk inglise keeles Experience Points(XP).

Cashback

Kõik ReSpin auhinnad on mõeldud neile, kes valmis ka natuke tõsisemalt mängudel hagu andma, mitte neile, kes tulnud kasiinosse lihtsalt tasuta spinne kokku koguma või boonuseid jahtima. Sama kehtib cashback auhinade puhul.

Raha saab tagasi alates lojaalsusprogrammi Hõbe tasemest. See tähendab, et peaksid esmalt koguma vähemalt 2,000 kogemuspunkti. Arvestades, et enamikel slotimängudel saab 1 € väärtuses panuste eest 1 XP, siis polegi see nii lihtne, kuid ometigi tehtav.

Mida enam mängid ja XP punkte kogud, seda kõrgemale võid tõusta ka ReSpin Lojaalsusprogrammi redelil. Max cashback 15-20% saavad Legend staatuse saavutanud või kutsetega VIP mängurid.

Õnneratas & muud auhinnad

Kui jõuad uuele tasemele, oled välja teeninud keerutuse õnnerattal. Nüüd võid saada pärisraha ilma läbimängimise kohustuseta, tasuta spinne, Super Spinne või Mega Spinne. Väljateenitud preemiad leiad konto seadete all Minu auhinnad rubriigis.

ReSpin kasiino lojaalsusprogramm

Kasutajakogemus

Tänapäeval, kui rääkida veebilehe kasutajamugavusest, siis olulisim on, kuidas näeb asi välja nutiseadmes. Oleme ju harjunud oma telefoni igal pool kaasas kandma ja näppima. Täpselt sama kehtib internetikasiinode kohta.

ReSpin kasiino on kohaldatud just mobiilis kasutamiseks ja mängimiseks. Mängud on hästi organiseeritud ja kogu info kompaktselt esitatud. Võiks isegi öelda, et nutiseadmes on lehe funktsioonide kasutamine mõnusam ja mugavam, sest just selle mõttega ongi kogu struktuur üles seatud.

Ainuke soovitus on võib-olla, et kui valmistud ette pikemalt klienditoega suhtlema, siis arvutis klaviatuuri taga on see muidugi mugavam.

Mängud

ReSpin on puhtalt kasiino ehk siin mingist spordiennustusest ega pokkerist pole juttugi. Kogu mänguvalik on fokuseeritud slotimängude peale. Need omakorda on jagatud rohketesse kategooriatesse nende teemade ja funktsioonide põhjal.

Kui mujal kasiinodes kasutatakse palju Populaarne kategooria nimetust, siis ReSpinis on selle asemel Kuum. Need peaksid olema siis mängud, millel ReSpin kasiino mängurid enim panuseid teevad.

Kui slotte saad vabalt proovida ka ilma rahata ehk siis demoversioonis, siis live kasiino laudadele pääsevad ligi ainult need, kelle raha bilanss on suurem kui 0.
300€ tervitusboonus