Trickz

Uuendatud juuli 2024
 
Plussid ja miinused
  • 100 tasuta spinnid esimese sissemakse eest
  • 200 keerutust teise sissemakse eest
  • Mugav kasutada nutiseadmes
  • Väärtuslik raha-tagasi skeem
  • Lojaalsuspunktid iga panuse pealt
Trickz
Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse20€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse25€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse10000€ / iga päev
150000€ / iga kuu
games-iconMänguvalik2400 mängu
Üldine
established-iconAsutatud11/2022
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKT000062, HKL000371
finnish-lng-icon Eestikeelne -
support-iconTelefon-
email-iconE-mail[email protected]
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:20€ / 100 ts
total-bonus-iconBoonus kokku:300 ts
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus20x (Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

Tutvustus

Trickz õnnemängu platvorm on mõnes mõttes üllatav lisandus juba päris pikale uute kiirkasiinode plejaadile. Kui arvestada, et 2/3 netikasiino mänguritest kasutavad panuste tegemiseks nutiseadet, siis tegelikult pole kvaliteetsete uute kasiinode ilmumine aga mingi suur üllatus.

Trickz, Winnerz ja Wisho on kolm Eesti brändi, mis kõik kuuluvad Spinwise emaettevõttele. Eestis on tegevuse eest vastutav Hitz Gaming OÜ. Aja möödudes on silma paistetud sellega, et reklaami tehakse päris palju. Järgnevalt vaatame, kas suure kära taga on ka sisu.

Veebileht ja kasutajakogemus

Trickz nimetus viitab millelegi ootamatule ja üllatavale. Üht-teist üllatavat siin ka on. Peamiselt on tegemist positiivsete ootamatustega. Näiteks see, et terve veebileht on üles ehitatud eeskätt mobiilis kogemiseks.

Muus osas on palju sarnasusi just Wisho ja Winnerz platvormidele. Sealt on maha viksitud nii tervitusboonuse struktuur kui ka nipet-näpet kampaaniate poole pealt. Üheks näiteks on cashback lubadused ja lojaalsusprogramm. Mõlemal juhul on sama süsteem kasutusel mitmes kasiinos korraga.

Alustamine

Trickz kiirkasiinos pole vaja eriti pead vaevata, et kus ja mis. Kõik on väga konkreetne ja lihtne. Et asjad käima saada, tuleks kanda mängijakontole minimaalselt 20 € pärisraha. Variant seda teha on pangalingi kaudu.

Kui see etapp läbi, näed, et uute mängijate jaoks on olemas 100 tasuta keerutust. Täpsed tingimused boonuse läbimängimise ja muud kohta on näha ka alles siis, kui esimene rahaülekanne edukalt tehtud. Loe edasi ja saad kohe teada detailid, millega veel arvestada.

Kampaaniad

Trickz uue mängija pakkumine tekitab kahetisi tundeid. Ühest küljest, miks mitte võtta 100 + 200 priikeerutust esimese kahe sissemakse eest. Teisalt oleksid võinud nad millegi huvitavamaga lagedale tulla.

Pane tähele, et tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos min. 20 korral läbi panustada. Teise sissemakse spinnide puhul on läbimängimise tingimus aga isegi 30 korda.

Auhindu on aga veel, näiteks cashback nädala jooksul saadud kaotuste pealt ja Super Spinnid, mis on osa püsivamatele mänguritele pakutavate hüvede hulgast.

Mängud

Trickz mängude leht jätab hea mulje. Esiletõstetud slottide hulgas on kõik hetke populaarsemad mänguautomaadid. Veel leiab live kasiino laudu, millel panuste tegemine käib ainult pärisraha eest. Enamikke slotte saab proovide ka demoversioonis v.a Megaways tüüpi.

Üks huvitav mängukategooria on Boonuste ostmine, mille all leiab päris suure valiku slotte, kus saad raha eest otse boonusvooru.

Klienditugi

Trickz kasiino klienditoe pool on üles ehitatud üsna sirgjooneliselt. Helistada ega chati teel nendega ühendust ei saa. Variant on saata küsimus meili teel [email protected]. Vastus tuleb Eesti keeles.

Lühidalt (küsimus-vastus)
Kas Trickz kasiinot saab usaldada? arrow-icon
Mida pakutakse uutele mängijatele? arrow-icon
Millised on veel Trickz kasiino olulisemad hüved? arrow-icon
Mis teeb Trickz kasiino eriliseks? arrow-icon
Esimesel sissemaksel 100 tasuta spinni