ProntoBet

Uuendatud juuli 2024
 
Plussid ja miinused
  • 200% kuni 200 € tervitusboonus
  • ebaoriginaalne saidi ülesehitus
ProntoBet
Raba 200% boonust kuni 200€!
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse20€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse20€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse-
games-iconMänguvalik3000 mängu
Üldine
established-iconAsutatud2021
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKL000373
finnish-lng-icon Eestikeelne Jah
support-iconTelefon-
email-iconE-mailsupport
@prontobet.com
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:200% / 200€
total-bonus-iconBoonus kokku:200€
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus-
non-sticky-iconNon sticky:-

Küprosel registreeritud Damagi Marketing Solutions LTD on Eestisse toonud hulgaliselt brände, millest üheks ProntoBet. Kuidagi on tehtud nii, et hasartmängude pakkumiseks meie maal on tingimused täidetud ja mänguplatvormide hulka lisandud aina uusi ja uusi nimesid.

Alusta hoogsalt ProntoBet boonusega

ProntoBet on eriti kentsaka nimega online kasiino, mida võiks pidada isegi natuke lapselikuks. Muidugi ei saa see kuidagi nii toimida, sest raha peale mängudel saab Eesti Vabariigis panustada ainult alates 21. eluaastast.

Mis mänge pakutakse?

ProntoBet on veebisait, millel pakutakse ainult kasiinomänge. See tähendab, et slotid, lauamängud ja live kasiino lauad on kõik ilusti esindatud.

Õhku kerkib küsimus, kus on jackpoti mängud? Sest Kasiinomängud rubriigi alt leiab ainult kategooriad nagu Populaarsed, Uus, Slotid, Klassikalised jms.

Kui tead peast jackpot mängude nimetusi, saab kasutada otsingufunktsiooni. Muul juhul võid ainult aimata, millised jackpot mänge lehel leida võib, sest vastav filter puudub.

Kampaaniad?

Jah, tegemist on kiirkasiinoga, mis mugav telefonis ja tahvlis. Ometit püüab ProntoBet kõnetada ka neid, kes loodavad leida mõnda magusat preemiat nagu kasiinoboonus või tasuta spinnid. Siinkohal on pakutud neist esimene ehk siis kuni 200 € väärtuses boonus, kui teed vähemalt 20 € sissemakse.

Hulk auhindu, millest oleks patt loobuda

Uued mängijad saavad rõõmustada priske preemia üle, sest näiteks 20 € sissemaksest tehakse 40 € boonus. Loomulikult jäävad ka mängija enda 20 € alles. Lihtsalt lisaks on mängudel panuste tegemiseks ka väike präänik.

Ainuke tilk tõrva meepotis on päris väljakutsuv läbimängimise nõue. Enne väljamakse tegemist tuleb boonus kasiinos 40 korral läbi panustada.

Kaotatud summade pealt raha tagasi. Uue mängija boonus pole ainus kingitus, mis mängusõprade elu kergemaks teeb.

ProntoBet kasiinos saad mängida nende kasiinokindlustusega. See tähendab, et kui veab vähe viltu, teenid kaotuste peale 10% tagasi. Tegemist pole boonusega vaid pärisrahaga, sest saadud raha-tagasi preemiale läbimängimise nõuded puuduvad.

Kas tegemist on usaldusväärse kasiinoga?

ProntoBet on üks mitmest Damagi Marketing Solutions LTD kasiinobrändist, mis Eestis kanda kinnitanud. Raske on öelda, milline neist kõige parem või usaldusväärsem on, sest kõiki platvorme opereerib sama ettevõte.

Huvitav on siiski ära märkida, et kui ProntoBet ja Slotparadise kasutavad Brite nimelise makselahenduse teenuseid, siis nende sõsarbränd HeyCasino lehega on integreeritud Trustly. Õigupoolest mingit erilist vahet pole, sest nii Brite kui Trustly on tunnustatud makse- ja konto kinnitamise protseduuri teostajad.

Mis teeb ProntoBet kasiino eriliseks?

ProntoBet netikasiino on pea äravahetamiseni sarnane teiseleDamagi Marketing Solutions LTD brändile Slotparadise.com. Mõlemad neist kasutavad hetke parimat makselahendust, mis kannab nime Brite. Tänu sellele tehnoloogiale, saab hõlpsalt rahalisi vahendeid mängijakontole sisse ja välja kanda.

Muus osas on ProntoBet natuke naljakas. Näiteks on live kasiino mängude hulgas laudu erinevatelt mängutootjatelt nagu Evolution Gaming, Pragmatic Play, Vivo Gaming ja Ezugi. Live kasiino laudade koguarv piirdub aga kõigest 13 erineva lauaga.

Kokkuvõte

ProntoBet pole teab mis eriline, selles mõttes, et nad tutvustavad samu lahendusi, mis tuttavad ka teistelt Eesti kasiino platvormidelt. Ometigi tuleb hinnata nende erinevaid boonuseid nagu preemia uutele mängijatele ning igapäevane cashback.

Raba 200% boonust kuni 200€!