Privaatpostitus: Noaccountbet

Uuendatud juuli 2024
 
Plussid ja miinused
 • Lihtne alustada ja kasutada
 • Hea mänguvalik
 • Lisaks kasiinole ka spordiennustus
 • vähe kampaaniaid
Privaatpostitus: Noaccountbet
Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse10€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse10€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse-
games-iconMänguvalik2000 mängu
Üldine
established-iconAsutatud2020
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKT000002, HKT00005, HKL000317, HKL000272, HKL000014
finnish-lng-icon Eestikeelne -
support-iconTelefon-
email-iconE-mail-
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:100% / 100€
total-bonus-iconBoonus kokku:100€
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus25x (Dep+Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

No Account Bet on suhteliselt vähetuntud nimi, mis puutub Eesti hasartmängu pakkujatesse. 2020. aastal tehti siiski see ära, et bränd otsustas siseneda ka Eesti turule ja hakata pakkuma ilma kontota panustamist.

No Account Bet on usaldusväärne bränd, mis kuulub tuntud Paf Multibrand Ltd koosseisu. Eestis tegutseb No Account Bet mänguportaali käigushoidmisega AS Pafer nimeline ettevõte.

  Kuidas alustada?

  No Account Bet oli üks esimesi kasiinosid, mis võttis kasutusele nüüdseks juba standardiks saanud Pay N Play tehnoloogia. Mängijate poolt hästi vastu võetud tehnoloogia on üles ehitatud nii, et pärisraha peale panuste tegemiseks tuleb esmalt teha internetipanga kaudu sissemakse. Kui sellega ühel pool, saad kohe vahendid mängudel kasutusele võtta.

  Räägime sellest veel pikemalt, kuid No Account Bet on ideaalne algaja kasiinomängija jaoks. Näiteks saab mänge proovida ka demoversioonis ilma sissemakset tegemata. Selleks mine lihtsalt kasiino lehel ja kliki huvipakkuva sloti embleemi peale. Nii on hea aru saada, mis tüüpi mängud võiksid sulle sobida.

  Ja ongi kõik. Ei mingeid konto kinnitamisi ega muud jama. No Account Bet on üles ehitatud lihtsusele ja loogilisele struktuurile.

  Mida pakutakse uutele mängijatele?

  No Account Bet on mõnes mõttes äärmiselt tagasihoidlik mänguportaal, kus igasugu tilulilu liiga palju pole. Ometigi sobib see hästi uutele mängijatele, sest koondab ühte kohta nii kasiino, spordiennustuse kui ka live kasiino lauad. Erinevate mängude juures on ka õpetused, mis aitavad kohe alguses teadlikult mängimisega alustada.

  Boonused

  No Account Bet tervitusboonus uutele mängijatele pole teab mis eriline, aga ta on olemas.

  • esimese vähemalt 10€ sissemakse eest saad sama palju juurde boonusena
  • maksimaalne boonus on 100€, mille saamiseks tuleks teha vähemalt 100€ sissemakse
  • enne väljamakse tegemist tuleb boonus kasiinos vähemalt 25 korral läbi mängida
  • boonuse läbimängimisel lähevad arvesse ainult slottidel tehtud panused

  Mis puutub jooksvatesse kampaaniatesse, siis need puuduvad sootuks. No Account Bet lehel pole isegi eraldi kampaaniate lehte, on aga boonuste infoleht. Sellest tulenevalt on keeruline ennustada, kas tulevikus on oodata lisaks tervituspakkumisele ka teisi boonuseid.

  Cashback

  No Account Bet on üks mitmest Eesti online kasiinost, mis valmis oma mängijatele kasiinos tehtud panuste pealt raha tagasi maksma. Päris ainult tehtud panuste pealt raha tagasi ei saa. Tingimus on see, et kui kaotad rohkem kui võidad.

  Cashbacki maksmise eesmärk on pakkuda midagi lisaks nendele, kellele meeldib regulaarselt panuseid teha ja meelt lahutada.

  • cashbackile kvalifitseerumiseks peavad nädala jooksul saadud kaotused ületama võite
  • nädalaks arvestatakse kolmapäevast kella 00:00 kuni järgneva nädala teisipäeva kella 23:59
  • tagasi makstakse 10% kaotustest so. kõik võidud kokku miinus kaotused
  • maksimaalne cashback summa nädalas on 15€, minimaalne 0,50€

  Mängud

  No Account Bet leht on äärmiselt kompaktne ning ka mängud on esitatud nii, et kohe saab aru, millega tegu. Fookuses on populaarsed slotid nagu Bonanza, Gonzo'z Quest ja Easter Island sugustel mänguautomaatidel- ikka need, mis on uuemad ja mida just praegu kõige rohkem spinnitakse.

  Kasiino lehele on paigutatud eraldi kategooriatesse jackpot mängud ja lauamängud. On tore näha, et jackpot mänge on ligi 50.

  Väikse miinusena võib välja tuua, et slotte ei saa mängida täisekraanil. Mängu aken on suhteliselt väike.

  Vastutustundlik mängimine

  No Account Bet paistab silma selle poolest, et nad on reaalselt ära teinud üsna palju, et tagada vastutustundlik mängimine kasiinos. Pane tähele, et kui kaotad näiteks kolme kuu jooksul üle 2,000€, siis automaatselt ei saadeta mängijale enam turundusliku sisuga pakkumisi. Võib kõlada väikse asjana, kuid tegelikult näitab see, et ollakse valmis omalt poolt mängiate mõistlikut käitumist toetama.

  No Account Bet on PAF kasiino sõsarkasiino ning just vastutustundliku mängimise poole pealt on neil rohkelt sarnasusi. Lisaks tavapärastele vastutustundliku mängimise tööriistadele on mõlemal brändil 20,000€ suurune aastane kaotuslimiit. Jällegi suurepärane näide, et PAF kontserni eesmärk pole keelitada mängijaid iga hinna eest palju raha kulutama vaid pigem on tegu sotsiaalsete meelelahutusplatvormidega.

  Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 100€