Duelz

Uuendatud juuni 2024
 
Plussid ja miinused
  • kiirmaksed ja kontovaba mängimine
  • parimad mängud ja lai valik
  • segased reeglid ja tingimused
Duelz
1600€ boonuseid ja 300 tasuta keerutust!
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse10€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse20€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse100000€ / iga kuu
games-iconMänguvalik1700 mängu
Üldine
established-iconAsutatud09/2018
location-iconLitsentsMalta
license-iconLitsentsMGA/B2C/325/2016
finnish-lng-icon Eestikeelne Jah
support-iconTelefon-
email-iconE-mail[email protected]
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:10€ / 100 ts
total-bonus-iconBoonus kokku:100 ts
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus30x (Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

Duelz on natuke salapärane online kasiino. See, et Eesti online kasiinod kuuluvad välismaa omanikele, on tavaline. Duelz omanikettevõte Suprplay Limited paneb küll ainult õlgu kehitama. Mis asjad siis õieti tegu on?

Duelz kasiino usaldusväärsus

Maksu- ja Tolliameti lehel leiab info, et Duelz ärinime taga on mitmeid erinevaid domeene nagu www.voodoodreams.ee ja www.nyspins.ee. Tegemist pole mingilgi moel populaarsete kasiinodega Eestis. Lihtsalt on registreeritud domeen, aga mingit sisu veel pole.

Duelz kasiino on tehtud üks-ühele nende rahvusvahelise netikasiino domeeni www.duelz.com eeskujul. Kui duelz.com mängurite hulgas on palju rootslasi ja britte, siis duelz.com/et/ on muidugi mõiste eestlaste jaoks kohaldatud.

Duelz kasiino veebileht ja kasutajakogemus

Duelz kasiino pakub kõikvõimalikke vigureid nagu tervitusboonus, cashback, sularahaturniirid ja võrgustikukampaaniad. Lisaks Duelz kasiinole ainuomased Loitsud ja Aarded, mille loogika küll natuke segaseks jääb.

Kasiino boonused

Mida kujutavad endast Duelz kasiino boonused? Tervitusboonus on küll hiiglaslik, kuid läbimängimise nõuded on üpriski väljakutsuvad. Positiivse poole pealt saab välja tuua 10% cashback

Kasiino mängud

Duelz kasiino mängude valik jätab üsna hea mulje. Mängude ikoonid on küll väiksemad ja mängud sulanduvad lehe taustale natuke ära võrreldes teiste Eesti kiirkasiinodega. Õnneks on olemas kasulikud mängufiltrid, mis aitavad oma eelistustele vastavad slotid kergemini välja selekteerida.

Tehnilised nüansid

Duelz kasiino on uus ja huvitav internetikasiino. Pole mingit põhjus, miks mitte oma õnn seal proovile panna. Nagu alati, on hea teada, mis teenusepakkujaga on tegu ja mis tehnilisi lahendusi mänguteenuse pakkumiseks kasutatakse.

Üks ehk olulisemaid nüansse on makseteenuse vahendaja. Kasiinos raha võitmiseks tuleb esmalt välja mõelda, mis summat soovid mängu panna, et asjad toimima hakkaksid.

  • minimaalne tehingu väärtus on 10 € sissemakse kohta
  • ülekande mängijakontole saab teha Swedbank, SEB, LHV või Luminor kaudu
  • makse kasiinosse kinnitatakse nagu iga internetimakse läbi netipanga

Trustly kasiinod

Kui varem olid pea kõik Eesti kontovabad netikasiinod Trustly kliendid, siis enam see nii ei ole.

Trustly on Rootsi finantsettevõte, mis üritas oma kliente siduda eksklusiivsete lepingute, mis takistasid konkurentide juurde üle minemise.

2024. aasta seisuga on Trustly konkurendid Brite ja Zimpler aina enam turgu võtmas tänu mugavamale kasutajakogemusele ja ehk ka paremale hinnale, mida kasiinodele pakkuda suudetakse.

Olgu nagu on, ka Trustly on endiselt tunnustatud ja usaldusväärne kiirkasiinode partner, mis teeb mängurite elu märgatavalt lihtsamaks.

Duelz kasiino hinnang

Kasiinoguru üldine hinnang Duelz kasiinole on positiivne. Duelz sarnaneb natuke Kingswin kasiinole, mis samuti etendab mängijatele kuningriigi ja duellide temaatikat.

Trustly maksed ja suurepärane mängude valik lisavad kogu kompotile veelgi plusse.

1600€ boonuseid ja 300 tasuta keerutust!