Slots.io

Uuendatud märts 2023
 
Plussid ja miinused
  • mugav veebileht ja lihtne kasutada
  • väljapaistvalt hea lojaalsusprogramm
  • teenustasu väiksemate sissemaksete puhul
  • vähe kampaaniaid ja pakkumisi
Slots.io
100€ käivet = 300 tasuta spinni
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse20€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse20€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakseEi ole teada
games-iconMänguvalik2400 mängu
Üldine
established-iconAsutatud07/2019
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKT000031, HKL000253
finnish-lng-icon Eestikeelne -
support-iconTelefon-
email-iconE-mail-
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:20€ / 50 ts
total-bonus-iconBoonus kokku:50 ts
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus35x (Boonus)
non-sticky-iconNon sticky:-

Mida öelda Slots.io kasiino kohta? Miks valida just see mängukoht? Tegelikult ei saa öelda, et on mingi kindel omadus, mis Slots.io teistest Eesti kiirkasiinodest paremaks teeb. Ära tuleks märkida hoopis, et alla 50€ sissemakse puhul lisandub ka teenustasu, mida mujal Eestis pole. 

Ometigi on Slots.io lühikese ajaga saanud paljude lemmikuks. Kaasa aitab see, et alustamine on lihtne, mängud ja kogu veebileht hästi organiseeritud. Lisaks on bränd osa maailma ühest suurimast krüptokasiinode kontsernist Moon Technologies B.V., mis lisab samuti omajagu usaldusväärsust. 

Slots.io brändi tutvustati Eestis esimest korda 2019. aastal. Kui alguses tundus, et tegemist on pigem lihtsakoelise mängukohaga, siis mida aega edasi seda enam on parandatud veebilehe struktuuri ja täiendatud funktsioone.

Peamised plussid on tervituspakkumine uutele mängijatele, hästi läbi mõeldud lojaalsusprogramm ning suur hulk jackpot slotte. Kiirkasiinole omaselt on ka alustamine lihtsamast lihtsam ning selle taha midagi ei jää.

slots.io aula

Kuidas alustada?

Slots.io pakub võimalust raha kasiinosse kanda läbi Swedbank, SEB, LHV või Luminor pangakonto. Soovitame olla valmis ühekordse tehinguna teha minimaalselt 50€ sissemakse.

Kui tahad mängida vähemaga, tuleks arvestada, et rakendub väike teenustasu. Kui peatad mängimise ja soovid jätkata, siis tuleb igal korral uuesti panga kaudu sisse logida.

Maiuspala uutele mängijatele

Slots.io armastab jagada tasuta mänguvoorusid. Eriti kehtib see uue mängija tervitusboonuse puhul. Põhimõtteliselt on nii, et peaksid tegema esimese sissemakse ning panustama mängudel vähemalt 20€ eest. 

  • mine konto seadete alla ja leia “Auhinnad” alajaotis
  • otsusta, kas tahad saada 50, 150 või 200 mänguvooru
  • aktiveeri pakkumine
  • tee panuseid vastavalt 20€, 50€ või 100€ eest
  • välja teenitud spinnid saad Bubbles Bonanza mängu

Pane tähele, et priikeerutustega spinnid tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos minimaalselt 35 korral läbi mängida.

Veel kampaaniaid

Kui natuke süveneda, millega Slots.io oma mängijaid hellitab, siis tuleb välja, et peamine on nende cashback süsteem selle eriliste preemiatega. Jooksvaid kampaaniad ei ole kuigi palju ning enamasti piirduvad need võrgustiku pakkumistega, mida leiab ka teistes Eesti kasiinodes. 

Kui varasemalt leidis aeg-ajal neil mõne põneva diili tasuta spinnidega, mille saamiseks tuli teha sissemakse või etteantud summa ulatuses panuseid, siis enam pole taolisi kampaaniaid eriti näha olnud.

Kuna uusi slotte ilmub endiselt igal kuul, siis soovitame silmad lahti hoida, sest just nendele on enamik boonusdiile pühendatud.

Lojaalsusprogramm ja selle preemiad

Slots.io on Eestis ainulaadne, sest pakub unikaalset lojaalsusprogrammi. Kui mängid korra või paar, ei ole sellel mingit tähendust, kuid sagedamini meelt lahutades võid arvestada juba päris kopsakate operaatori poolesete preemiatega. 

Asja sisu on aga tegelikult väga lihtne: mida rohkem mängid, seda enam punkte saad ning kõrgemale tasemele tõused. Lojaalsusprogramm jaguneb 6 osaks ning mida kõrgemale tasemele tõused, seda paremaid auhindu välja teenid.

Oluline nõks on asja juures ka see, et mida kõrgemale tasemele ronid, seda enam kasvab punktikordistada. See tähendab, et saad sama summa väärtuses tehtud panuste eest järjest rohkem punkte.

Kõrgematel tasemetel on sagedamad verstaposti auhinnad, milleks võivad olla näiteks tasuta spinnid või cashback. Eriti lahe on asja juures see, et cashbacki saab ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Slotid ja muud mängud

Järk-järgult on Slots.io kasiino mänguvalikut aina täiendanud. Kõige rohkem on slotte Yggdrasil, Playngo, Pragmatic Play, Microgaming ja Red Tiger nimelistelt mängutootjatelt. Lisaks on üle saja mängu ka sellistelt väikestelt mängustuudiotelt nagu Wazdan ja Booming Games, mida mujal Eestis pole pea et üldse. 

Kui analüüsida Slots.io mängude keskmist kasumlikkust, mis jääb see Coolbetile pisut on alla, kuid on võrreldav Betsafe ja Winnerz kasiino pakutavaga. 

Live kasiino mängude pakkujaks on Evolution Gaming ja Ezugi.

Kokkuvõte

Slots.io oli üks esimesi kiirkasiinosid Eestis, mis on kiirelt arenenud ja leidnud tee mängijate südametesse. Läbi ja lõhki Eesti mänguportaal pakub hiilgavalt head lojaalsusprogrammi ning korraldab aeg-ajalt ka mõnda kasulikku kampaaniat. 

Meile meeldib see, kuidas Slots.io veebileht on üles ehitatud ning ka mängude poole pealt on kõik paigas. Kahjuks ei ole neil 2023. aasta jaanuari seisuga ühtegi osavusmängu.

100€ käivet = 300 tasuta spinni