Privaatpostitus: Kiirkasiino

Uuendatud september 2023
 
Plussid ja miinused
 • ei pea konto registreerimisega vaeva nägema
 • eestikeelne ja maksuvaba
 • turundusteated puuduvad
 • puudub tervituspakkumine
Privaatpostitus: Kiirkasiino
Ülipuhas ja ülikiire mängunauding!
Hea teada
account-balance-iconMaksuvabaJah
pay-n-play-iconPay'n'playJah
min-deposit-iconMinimaalne sissemakse10€
min-withdraw-iconMinimaalne väljamakse20€
max-withdraw-iconMaksimaalne väljamakse-
games-iconMänguvalik1500 mängu
Üldine
established-iconAsutatud08/2019
location-iconLitsentsEesti
license-iconLitsentsHKL000295
finnish-lng-icon Eestikeelne -
support-iconTelefon-
email-iconE-mailklienditugi
@kiirkasiino.ee
Boonused
welcome-offer-iconTasuta:-
first-deposit-bonus-iconTervitusboonus:Boonus puudub
total-bonus-iconBoonus kokku:-
bonus-code-iconBoonuskood:-
wagering-iconLäbimängimise tingimus-
non-sticky-iconNon sticky:-

Kiirkasiino ütleb, et otse asja juurde. Jah, peab nõustuma, ega seal muud teha ei olegi kui mängida. Puuduvad boonused ja teised kampaaniad. Meile tegelikult see väga meeldib. Muidugi, kui mõnes kasiinos pakutakse spinne millel puuduvad läbimängimise nõuded, siis tasub neid kindlasti kasutada, aga üldjuhul kaasnevada pakkumistega ka suhteliselt karmid tingimused ja panga väljamakseni väga tihti ei jõua.

Kiirkasiinos ei ole tarvis ka kontot avada, see tehakse automaatselt esimese sissemakse ajal. Edaspidi tuleb lihtsalt enda pangatunnustega kontole sisse logida, ehk mängimine ei ole ainult lihtne, aga ka turvaline.

Mänguvalik on lai ja mängutootjaid on korralikult. Kiirkasiino sobib meie arvates nii algajale kui ka kogenud mängijale.

Kiirkasiino leht on loomulikult eesti keelne ja klienditugi on samuti iga päev saadaval eesti keeles. Boonused puuduvad ja see muudab sinivalge lehe mõnusalt puhtaks.

Kampaaniate puudumine võib mõnele mängijale olla pettumuseks. Teisalt on boonused pea alati seotud erinevate tingimustega nagu näiteks läbimängimise nõue ja nende täitmine ei ole kergete killast. Ka võib boonustel olla maksimaalse võidu limiit, ehk võita ei saagi lõpuks eriti palju.

Kiirkasiinos ei pea muretsema selliste asjade pärast. Kõik mis võidad, on nn sularaha ja võid kohe pangakontole kanda.

Nagu teisedki kiirkasiinod, Kiirkasiino maksab võidud välja automaatselt ja vähem kui viie minutiga.

Kas Kiirkasiino on usaldusväärne?

Sügis 2019 oli see aeg mil ilmavalgust nägi Kiirkasiino, kellel on muideks ka vanem vend Pikakasino. Vend tegutseb Soome turul. Kiirkasiino omanikettevõtteks on hea mainega Play North OÜ, kes on hankinud hasartmängukorraldamise loa Eesti Maksu- ja Tolliametist.

Kiirkasiino üheks partneriks on ka Trustly makselahenduse süsteem. See on üks enim kasutatud makselahendus Eestis ja vaevalt et nad teeksid koostööd ebausaldusväärse ettevõttega, kuna see paneks ka neid endeid keerulisse olukorda.

Sisse- ja väljamaksed Kiirkasiinos

Kiirkasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid Trustly kaudu. See tähendab seda, et makseid nii sisse kui ka kasiinost välja saab teha Swedbank, SEB, LHV ja Luminor panga kaudu.

Minimaalseks sissemakse summaks Kiirkasiinos on 10€ ja minimaalseks väljamakse summaks 20€.

Väljamaksed liiguvad Kiirkasiinos automaatselt. Kui mängija teeb väljamakse taotluse, siis see raha saadetakse koheselt teele samale pangakontole millega sai tehtud viimane sissemakse. Eesti pankade kaudu liiguvad rahad ülikiiresti ja viie minutiga peaks kindlasti raha juba pangakontol olema.

Kiirkasiino mängud

Kiirkasiinos mängupuuduse üle küll kurta ei saa. Neid on seal hulgi, täpsemalt üle 1000 slotimängu artikli kirjutamise hetkel. Kõige lahedamaks on see, et on olemas just need mängutootjad mis teevad häid mänge. Võibolla jah, võiks veel lisaks olla Thunderkick või mõni väike tootja veel, aga üldjuhul on kõik kuumemad mängud ja mängutootjad ilusti olemas.

Ainus asi millest meie puudust tunneme on võibolla NetEnti jackpoti mängud nagu Hall of Gods või siis Mega Fortune. Aga neid mänge tasub mängida alles siis kui jackpoti summa on üle 3 000 000€ jõudnud.

Loetleme millised mängutootjad on Kiirkasiinos

 • Play’n GO
 • NetEnt
 • Pragmatic Play
 • NoLimit City
 • Relax Gaming
 • Quickspin
 • Big Time Gaming
 • Push Gaming
 • Red Tiger
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • Stakelogic
 • Yggdrasil.

Mänguvalik on kvaliteetne, mitmekesine ja vahelduv. Ka kasiino lobby kohta võib ainult kiidusõnu lausuda. Mängud on kenasti kategooriate järgi ja kui avada mängufilter, siis on suurepärane võimalus otsida millist mängu soovid mängida. Väike näide mängufiltrist:


Lisaks nendele filtritele on seal veel näiteks sellised filtrid:

Book of... , Puuviljamängud, suvemängud, peo mängud, nagu telekas, sauna mängud, jõulumängud, viikingi mängud, jokkerid jne.

Mängude tagasimakseprotsenti Kiirkasiino näppinud ei ole, ehk mängudel on korralik väljamakseprotsent. Mitmed online kasiinod on keeranud protsente madalamaks, et enda kasumit suurendada. Sellest muidugi klientidele ei räägita.

Kiirkasiinos saab siis keskenduda mängimisele. Turniire ja muid võistlusi pidama ei pea.

Kiirkasiinos on eestikeelne klienditugi

Kiirkasiinos saab abi eesti keeles. Eestikeelne klienditugi on saadaval iga päev kella 12.00-20.00. Samuti saab teistel aegadel live chati kaudu ühendust võtta, kuid siis peab tõenäoliselt suhtlema inglise või soome keeles. Samuti saab ühendust võtta kirjutades [email protected]

Kiirkasiino klienditeenindajad on lahedad, avatud ja reipad. Sellist mitteformaalset lähenemist tänapäeval enam väga palju ei kohta.

Kokkuvõttes

Kiirkasiino on pay n play kasiino, kus on võimalik teha kiireid sisse- ja väljamakseid. Kontot ei pea registreerima ja see luuakse automaatselt esimest sissemakset tehes. Sisse saab logida vaid panga tunnuste abil.

Lihtne ja puhas veebileht ja tore klienditugi kus saab igapäevaselt abi eesti keeles. Kui sind ei muserda boonuste puudumine, siis Kiirkasiino on meie arvates üks parimaid Eestis. Kui boonused on aga olulised, siis ei ole Kiirkasiino sinu jaoks. Igal juhul võiks talle võimaluse anda ja järele proovida.

Ülipuhas ja ülikiire mängunauding!